Obývačka

Zariaďte si interiér pomocou obrazov!

Bytový dizajn sa každým rokom mení. To je jeden z dôvodov, prečo by ste pri zariaďovaní mali zvoliť doplnky, ktoré sú nadčasové a budú vyzerať moderne a dobre aj o pár rokov. Medzi takéto kúsky sa radia aj obrazy na stenu. Tie sú však omnoho viac ako len nadčasové doplnky, ktoré sa nachádzajú v mnohých domácnostiach.

Jedným z kúskov, ktoré panujú v bytovom dizajne už roky, sú obrazy. Kým v minulosti išlo skôr o krajinky, dnes je štýl týchto bytových dekorácií úplne iný. Medzi novodobé trendy patria moderné obrazy alebo obrazy z fotografie. Svoju rodinnú fotografiu tak môžete zvečniť na stene. Okrem samotného obrazu sú dôležité aj rámy. Rôzne vyrezávané drevo alebo zaujímavý kov vedia upútať a celý obraz doplniť.

Výhody obrazov

Obrazy majú veľké množstvo výhod. Tou prvou je hneď to, že sa hodia do akéhokoľvek štýlu. Či už preferujete vidiecky alebo jednoduchý škandinávsky, obrazy viete do interiéru skvelo prispôsobiť. Nájdete ich taktiež v stovkách farebných či vzorových prevedení a veľkostí.

Typy obrazov

Maľované obrazy sú takou klasikou, ktorá poteší a dom či byt zútulní. Pri dekorovaní steny však nemusí ísť len o obrazy. Vyskúšať môžete napríklad fototapety. Tie vo väčšine prípadov zakryjú veľkú plochu.

Medzi obľúbené patria aj plagáty či závesné plátno. Práve plátno je zaujímavým kúskom, ktoré nenájdete v interiéroch tak často. Stenu nielen doplní, ale taktiež na ňu pritiahne pozornosť.

Kde kúpiť?

Kvalitné a pekné obrazy však nenájdete len tak v bežných obchodoch. Je dôležité vybrať si obchod, ktorý je odborníkom v tejto oblasti. Jedným z nich je aj e-shop obraznastenu.sk. V jeho ponuke nájdete široký sortiment obrazov rôznych kategórií. Vyberie si tak rozhodne každý.

Záver

Zariaďovanie miestností je pomocou obrazov či iných doplnkov na stenu omnoho jednoduchšie. Do interiéru vedia priniesť teplo domova, doplniť ho a od základov ho zmeniť. Vyskúšajte ich aj vy.