Moderné zariadenie terasy

Ak nedisponujete domom s veľkým pozemkom, bazénom a dokonalým trávnikom, ale žijete v byte alebo malom domčeku, svoju oázu pokoja si dokážete vytvoriť aj na terase. Nie je to iba o kúpenom nábytku, ale aj o vybraných doplnkoch, ktoré odzrkadlia to, čím naozaj ste. Nezabúdajme však na rastliny, ktoré váš príbytok nielen ozvláštnia, ale aj dobijú energiou, dobrou náladou a čerstvým vzduchom vyrobeným exkluzívne pre vás.

Veľa miesta na sedenie

Relaxujte na pohodlnom gauči, sedacom vaku či kresle. Hlavným bodom vašej terasy je miesto, v ktorom si dokáže vypiť hrnček s čajom či šálku kávy nerušene a najmä komfortne. Správne umiestnenie pohovky je alfou a omegou tej správnej terasy. Vytvoríte tak priestor nielen pre seba, ale aj svojich priateľov a známych… Čítaj ďalej

               Dokonalá záhrada nie je len dokonalý trávnik. Aby si mohli užívať zaslúžený relax na záhrade, potrebuje množstvo praktických doplnkov. Oddych na ratanovej zostave a vytúžený bazén si môžete dopriať, ak si vyberiete z našej výnimočnej ponuky. Zariaďte si perfektnú záhradu presnej podľa svojej predstavy.

Fotogaléria záhrad

02-zahrada
01-zahrada
02-zahrada

Najnovšie články

Vaňa alebo sprchový kút?

Zopár tipov prečo používať podtácniky

Ako zariadiť malú kanceláriu

Ako zariadiť predsieň domu