Zobrazených 1–30 z 1568 výsledkov

Show sidebar
LED sklenená lampáš "Kvetinová lúka"
Zatvor

LED sklenená lampáš "Kvetinová lúka"

3,88 
Šarmantná svetelná dekorácia vždy upúta pozornosť - či už zavesená alebo postavená na stole, na parapete alebo na polici. Vďaka prevádzky na batérie nepotrebujete nikde v blízkosti zásuvku. Svetlo vyzerá ako klasická pohára na skrutkovanie so strieborným vrchnákom, vo vnútri je šikovne ukrytý priestor pre batérie. Vďaka ušľachtilému matnému sklu s motívom kvetín okolo vidíte len jemne osvetlené body, ktoré šíria krásne a romantické osvetlenie - ako svetlušky pri letnej noci. Náš tip: Môžete odstrániť kryt spolu s osvetlením a pohár môžete použiť ako vázu alebo ako svietnik na sviečku. LED dekoratívne poháre: z matného skla, s viečkom na skrutkovanie striebornej farby, dookola je namaľovaný motív kvetinové lúky, vnútri svetelná reťaz z drôtu s 10 teple bielymi mikro LED, s kovovým uchom na zavesenie, priestor pre batérie vo viečku s ON / OFF, 3 x AAA batérie - nie sú súčasťou balenia. Rozmery: Ø 8,5 cm, výška 14 cm.
Svetelný záves - Vianoce
Zatvor

Svetelný záves – Vianoce

19,57 
Vianoce sa blížia a tento ľahký záves na okne dostane do vášho domova pohodlia a vianočnú atmosféru. Svetelný záves je možné prispôsobiť podľa vašej nálady. Na rôzne dĺžky reťazcov je upevnené 70 LED svetielok. Vianočné gule si môžete farebne a veľkostne kombinovať ako chcete. Svetelný záves (š. 130 cm, v. 95 cm): 14 rôznych dĺžok prameňov, osvetlené 70 bielymi LED svetlami, 30 vianočných ozdôb vyrobených z plastu v 2 farbách a veľkostiach - 10 x Ø 6 cm, 20 x Ø 4 cm, vrátane 35 ks viazacích pások. Sieťová prevádzka, 3 m kábla, pre vnútorné použitie. Rozmery: 6 x 95 x 130 cm.
Deko figúrka Slonia rodina
Zatvor

Deko figúrka Slonia rodina

15,65 
Detailne navrhnutá figúrka slonica a mláďaťa. Ručne maľovaná s jemnou povrchovou štruktúrou. Vyrobená z umelého kameňa.
LED svetelná reťaz Magic
Zatvor

LED svetelná reťaz Magic

12,90 
Vo večerných hodinách sa v miestnosti vznášajú oblakmi jemných svetelných bodov. 6 zväzkov je tvorené 25 drôtiky s LED diódou. Drôtiky Moze roztiahnuť a ohýbať. LED reťaze ozdobíte okná, rám zrkadla Alebo parapet. Sieťové prevadzku. Dĺžka 250 cm, dĺžka prívodného kábla 3 m.
Dekorácia Ježek Hugo s LED lampášom
Zatvor

Dekorácia Ježek Hugo s LED lampášom

17,22 
Či už pri dverách alebo v obývacej izbe, vytvorí vám ježko Hugo so svojou lampášom tú najlepšiu náladu. Je veľmi detailne spracovaný a v Lucerne je LED čajová sviečka s teplou bielou diódou. Môžete ho umiestniť doma alebo do chránených vonkajších priestorov.
Adventný kalendár Dračí priatelia
Zatvor

Adventný kalendár Dračí priatelia

37,61 
Adventný kalendár s 24 drobnými dračími figúrkami bude krásnym prekvapením nielen pre milovníkov tychto roztomilých stvorení. V krásne navrhnutom zámku sa skrýva 24 dráčikov. Všetky figúrky sú navrhnuté odlišne, každý má svoj vlastný charakter. Na Štedrý deň budete hrdým majiteľom kompletnej sady dráčikov. Figúrky sú vyrobené z umelého kameňa, ručne maľované, niektoré so zlatými akcentami. Veľkosť draka od 45 do 55 mm.
Fontánka s pitnou vodou pre vtáky Ježek
Zatvor

Fontánka s pitnou vodou pre vtáky Ježek

14,86 
Malý ježko nahliada zvedavo na veľký list, či už sa okrídlený priateľ priletel napiť. Táto vtáčia fontánka s pitnou vodou je praktickou a peknou dekoráciou do záhrady. Môžete tiež ozdobiť plávajúcimi sviečkami či okvetnými lístkami. Vyrobené z odolného polyresinu. Ručne maľované. Rozmer 32 x 24 x 10 cm.
Dekorácia Lesný trpaslík
Zatvor

Dekorácia Lesný trpaslík, 2 kusy

11,73 
Originálne duo, ktoré si zamilujete. Figúrky sú láskyplne navrhnuté: vlnené mäkké klobúky, plyšové fúzy a oblečenie z plsti. Veľké klobúky skĺzli cez oči trpaslíkov, takže môžete vidieť len ich nosy. Umiestnite ich na komodu, parapet alebo konferenčný stolík, jednotlivo alebo ako pár. Súprava s 2 veľkosťami: 11 x 11 x 34 cm + 11,5 x 12 x 28 cm
Rodina veveričiek
Zatvor

Rodina veveričiek, 4 kusy

29,76 
Veľmi milá dekorácia, ktorá ozdobí okenný parapet alebo policu. A to jednotlivo alebo spoločne ako rodina. Všetky postavy sú láskyplne spracované do najmenšieho chĺpku a ručne maľované. Vyrobené z umelého kameňa. Vhodné do interiéru. Rozmery 17 x 11,5 x 19 cm / 16,5 x 10,5 x 18,5 cm / 11 x 8 x 12,5 cm / 12 x 6 x 10 cm.
Soľná lampa s kovovým košom
Zatvor

Soľná lampa s kovovým košom

27,41 
Kovový kôš je naplnený 3 až 3,5 kg kryštáľovej soli z pakistanských Himalájí. Ked je lampa zapnutá, šírite príjemné oranžové svetlo, ktoré pripomína žeravé uhlie. Soľné kryštály majú pozitívny vplyv na vnútornú klímu. Rozmery: Ø 20,5 cm, výška 15 cm Vrátane žiarovky E14 s 15 W. Sieťové pripojenie, vypínač na kábli. Vhodné iba pre vnútorné použitie.
Adventný kalendár Kovové hlavolamy
Zatvor

Adventný kalendár Kovové hlavolamy

18,78 
Adventný kalendár s logickými hrami z kovu ... Za 24 okienkami nájdete vždy iný hlavolam. Fascinujúca zábava pre celú rodinu. Rozmery kalendára: 46,5 x 35,5 x 3,5 cm. S návodom na riešenie.
LED Závesná dekorácia Stellina
Zatvor

LED Závesná dekorácia Stellina

5,45 
Vo večerných hodinách sa zdá, ako by sa v tme vznášal oblak svetelných bodov. Záves na balkóne, terase, v altánku - 90 teplých bielych LED diód poskytuje úžasné magické svetlo. Dekorácie sa skladá z 30 čiernych drôtikov, ktoré možno ohýbať. Vďaka funkcií časovača sa osvetlenie po 6 hodinách vypne. S priestorom pre batérie - 3 x AA (nutno zakúpiť samostatne). Napájanie dlhé 100 cm. Rozmer: Ø roztiahnuté cca 26 cm.
Dekofigurka Ježkovia
Zatvor

Dekofigurka Ježkovia

19,57 
Očarujúca dekorácia pre dom aj záhradu. Položte ježkov k vchodovým dverám, na terasu, balkón či na parapet. Hostia budú ohromení, pretože postavičky sú vyrobené s veľkou pozornosťou na detail a ručne maľované. Vyrobené z umelého kameňa odolného proti poveternostným vplyvom.
Záhradná dekorácia Ježkovia s muchotrávkou
Zatvor

Záhradná dekorácia Ježkovia s muchotrávkou

19,57 
Očarujúca dekorácie pre dom a i záhradu. Položte ježkov k predným dverám, na terasu, balkón či na parapet. Hostia budú ohromení, pretože postavičky sú vyrobené s veľkým dôrazom na detail a ručne maľované. Vyrobené z umelého kameňa odolného proti poveternostným vplyvom.
Svietiace vetvy Jesenné listy
Zatvor

Svietiace vetvy Jesenné listy, 2 kusy

13,69 
Jeseň vytvára krásnu hru farieb. Teraz ju môžete mať aj doma vďaka týmto farebným vetvám. Skutočný vrchol nastáva vo večerných hodinách: jednoduchým stlačením tlačítka sa vetva rozžiari. Každá vetva je osvetlená 20 teplými bielym LED diódami. Vďaka prevádzke na batériu nepotrebujete elektrickú zásuvku. Naviac je krabička na batérie opatrená funkciou časovača - po 6 hodinách sa automaticky svetlo vypne. Jednoducho zapichnite do zeme na záhrade či v kvetináči. Vetvy vyrobené z plastu, ohýbateľné. Listy z textilného materiálu. Prevádzka na batérie 3x AA (nutno zakúpiť samostatne) Výška 75 cm, max. Vzdialenosť medzi vetvami 100 cm.
LED reťaz Jeseň
Zatvor

LED reťaz Jeseň

18,78 
64 LED diód nádherne zvýrazníme farebné jesenné lístie. Ozdobte reťaze váš stôl, zrkadlo či zábradlie. Koňař a úponky ŠÚ ohýbateľný, takže Moze tvarový podľa vašich potrieb. Listy ŠÚ vyrobené z textilného materiálu, Koňař z plastu. Dĺžka reťaze 180 cm + 3 m napájací kábel.
LED strom Javor
Zatvor

LED strom Javor

17,22 
Dekoratívny strom vyvoláva čarovnú náladu vďaka nádherne zfarbenému lístiu, ktoré je osvetlené 40 teplými LED diódami. Strom je vyrobený z plastu s ohybnými vetvami. Zdobený je 80 textilnými listami v jesenných farbách. Podstavec z kovu. Prevádzku zabezpečuje 3 m kábel s vonkajším adaptérom.
Váza Romance
Zatvor

Váza Romance

18,78 
Ideálne pre nápadité aranžuje kvety. Kombinujte kvety s trávami, konáre atď. Váza je vyrobená zo krémovo sfarbené keramiky. Násuvný nástavec s 33 otvormi je odnímateľná a umožňuje rýchle a dôkladné čistením. Celkové rozmery: Ø 22 cm, výška 12,5 cm.
Kvetináč Koreň stromu
Zatvor

Kvetináč Koreň stromu

14,86 
Kvetináč "koreň stromu" je vyrobený z umelého kameňa odolného voči poveternostným vplyvom a bude sa skvele vynímať na balkóne alebo terase, pri vchodových dverí alebo na záhradný ceste. S dvoma integrovanými kvetináči s odtokovým otvorom zabezpečuje, že nedochádza k zamokrenie a vaše rastliny lepšie prospievajú. Materiál: umelý kameň. Rozmery: 36 x 14,5 x 14 cm, kvetináče: 11 x 9 x 7 cm + 19 x 10 x 9,5 cm.
LED sviečka s projektorom
Zatvor

LED sviečka s projektorom, 9 motívov

14,08 
Tento malý projektor v podobe sviečky sa hodí pre všetky príležitosti po celý rok - či už v lete alebo v zime, k narodeninám či romantickú večeru pri sviečkach. V tlmenom svetle alebo v tme sa rozsvieti tematické obrázky na strope. Niektoré farebné, iné v teplom bielom svetle. Môžu byť pohyblivé alebo statické. Motívy môžete jednoducho meníte vložením šablóny. Priložený je aj diaľkový ovládač s časovačom. Obsah balenia - 9 šablón: narodeniny leto Halloween zima Vianoce ohňostroj hviezdy srdce Balóniky - 7x farebné a 2x bielej LED vosková sviečka osvetlená teplým bielym LED svetlom. Diaľkový ovládač vrátane priložené batérie CR2032.
Rozkvitnutý svietiaci stromček Sakura
Zatvor

Rozkvitnutý svietiaci stromček Sakura

22,71 
Rozkvitnutý svietiace stromček sakury pripomína ďalekej Japonsko. Detailne spracovaný stromček s kvetmi sakury a 24 LED diódami. Prevádzka je na batérie (batérie nie sú súčasťou balenia). Materiál: plast. Kvety a listy: 100% polyester. Rozmery: 60 x 35 cm.
Nástenná samolepka Okno so slnečnicovým poľom
Zatvor

Nástenná samolepka Okno so slnečnicovým poľom

3,88 
Leto je tu! Že to nie je možné? Ale áno. S touto nálepkou na stenu máte okno, ktoré je stále otvorené na slnečnicové pole s príjemným svetlom večerného slnka, takže budete mať vždy krásny výhľad bez ohľadu na počasie. Materiál: umelá hmota Rozmery: 90 x 60 cm
Umelá kytica Mimosa
Zatvor

Umelá kytica Mimosa

5,45 
Mimóza čiže Citlivka hanblivá je atraktívna a veľmi zaujímavá rastlina. V tomto umelom prevedení sa ale nemá za čo hanbiť, je veľmi reálna a jej jasne žltá farba rozžiari každý interiér. Materiál: umelá hmota Rozmery: šírka cca 18 cm; výška 40 cm
Lampáš 17 cm
Zatvor

Lampáš 17 cm

3,88 
Kovový lampáš je praktickou a peknou dekoráciou. Lucerna je určená pre malú čajovú sviečku. Rozmery 10 x 17 cm. Farba podľa skladových zásob.
Čajové sviečky Tekvica
Zatvor

Čajové sviečky Tekvica, 2 kusy

2,31 
Roztomilé sviečky sú v tvare oranžovej tekvica. Vhodné na rôzne dekorácie. 2 kusy 4,8 x 2,5 cm.
Budík Wimbledon
Zatvor

Budík Wimbledon

58,00 
Krásny obrovský retro budík v červenej farbe s patinou bude výrazným doplnkom vášho interiéru. Ciferník s rímskymi číslicami.
Nástenná dekorácia Strom Toledo
Zatvor

Nástenná dekorácia Strom Toledo

73,69 
Dekorácie, ktorá vynikne nápadnými listami a príjemnými farbami. Materiál: kov. Rozmery: v.89 cm.
Stojan na vonné uhlíky Dráčik
Zatvor

Stojan na vonné uhlíky Dráčik, 2 kusy

14,86 
Že Dračikovia púšťajú dym je jasná vec. Že ale vonia Ako santalové drevo alebo zelený čaj je veľká novinka! Vnútri dráčika je kovový držiak na františky. Po zapálení jemný dym prúdi cez papulku a šíri príjemnú atmosféru. V sade dostanete dva Dráčiky a 50 Františkov. 25x vôňa santalového dreva a 25x vôňa zeleného čaju. Dračikovia sú navrhnutí veľmi detailne. Krídla a rohy sú nafarbené zlatú farbú.
LED Hviezda filigrán
Zatvor

LED Hviezda filigrán

5,45 
Hviezda ako dekoratívne svetlo ozdobí príborník, poličku či stôl, a to nielen počas Vianoc. Teplé, mäkké svetlo vytvára úžasnú atmosféru. Filigránové zdobenie je krásne detailne spracované. S hviezdou je dodávané aj želanie v nemčine, ktoré hovorí: Ak v temnej noci svieti hviezda, je to váš strážny anjel, ktorý sa na vás pozerá. Hviezda je preto vhodným darčekom pre vašich blízkych.
Dekoračné Figúrka Ptáček
Zatvor

Dekoračné Figúrka Ptáček

3,10 
Roztomilý dekoračné vtáčik ozdobí kvetináč, záhradné dekoráciám i poličku. Materiál: umelej živice vhodná do interiéru ai exteriéru. Rozmery: 4 x 8 x 6 cm