Zobrazených 1–30 z 1055 výsledkov

Sada samolepiek na okno Snehuliak

2,31 
Rozšírte zimnú náladu vo svojom dome pomocou týchto samolepiacich snehových vločiek a zábavných snehuliakov! Sada obsahuje 13 kusov.

LED Hviezda Klasik

15,65 
Tradične navrhnutý veniec v tvare hviezdy vyzdobí Všetky dvere. A navyše 20 teplých bielych LED diód dodá večer čo večer čarovné atmosféru. Vďaka PREVÁDZKY na batérie, ho mozem povesti kamkoľvek. Spínač je navyše vybavený časovačom (po 6 hodinách sa automaticky zhasne). Hviezda je zdobená vetvy, gulicka, stužkami a šiškami. Zlatá stuha slúžte na zavesenie.

Umelá tráva v kvetináči Nissa

78,39 
Umele kvety ŠÚ nenáročné na údržbu a pritom ŠÚ Rovňák krásne Ako rozhodujuca živé.

LED jedľa drevená, sada 3 ks

38,39 
Tieto krásne osvetlené stromčeky šíria atmosférické svetlo, ktoré vás a vašich hostí naladí na slávnostnú náladu. Ideálne na podlahu, príborník alebo schody. Stromčeky sú starostlivo vyrobené a ozdobené z oboch strán - takže aj vaši susedia a okoloidúci vonku majú niečo z vašej svetelnej výzdoby. Sada 3 veľkostí: š x v: 21 x 28 cm, 28,5 x 38 cm, 37,5 x 50 cm. Hĺbka každého z nich je približne 4,5 cm. S 10/12/15 teplými bielymi LED diódami. Prevádzka je na 2x AAA batérie (treba zakúpiť samostatne). S praktickým 6-hodinovým časovačom. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

LED svetlelná dekorácia Jedľa

37,61 
Jednoducho úžasné! 202 LED diód vytvára bohatú stromovú scenériu, ktorá upúta pozornosť v záhrade, na terase aj na balkóne. A tiež pre interiér! Veľmi štýlový rovný kužeľ v bielej farbe s veľkým svetlom v tvare hviezdy na vrchole. Okamžite, ako sa rozsvieti, okoloidúci a návštevníci sa zastavia. Jedľa LED je vyrobená z kovu v bielej farbe. Hviezdicové svetlo na vrchole stromu, osvetlené 10 teplými bielymi LED diódami. 12 svetelných reťazcov so 16 teplými bielymi LED diódami na každom z nich. Sieťová prevádzka s vonkajším adaptérom IP44, s 10 m napájacím káblom. Rozmery: hrot hviezdy Ø 18 cm, celková výška 2 m, základňa Ø 60 cm.

LED Záhradné fontána Červený javor

166,24 
Užito si jedinečné idylu s prúdiacim svetlo a a vodou. Vyzerá to, Ako by zo skaly Vyrastal kmeň stromu, sprevádzaný starobylými džbány, ktorými ticho zurčia voda. Jasne červené listy javora tvori výrazný akcent, malé zelené rastliny dodávajú fontáne Ďalšie Prirodzený vzhlad. Fantasticky krásna pastva pre oči na záhrade, terase Alebo balkóne! LED záhradné fontány je vyrobená z liateho kameňa v prírodnom vzhlad. Osvetlenie zabezpečuje 12 teplých bielych LED diód. Vrátane vodného čerpadla Síťové Prevádzka s vonkajším adaptérom IP44 Rozmery: fontána cca 85 x 65 x 100 cm, dĺžka prívodného kábla 5 m.

Päťramenný svietnik Victoria, 63 cm

45,45 
Elegantný svietnik v antik vzhlad, ozdobí slávnostne stôl, ale využijete ho ai Ako dekoráciám. Materiál: kov zlatej farby.

Maxi LED gule na stromček Mačka

5,45 
Vianočný Gulu Zdobíme roztomilá mačka v červeno Bielom kostým. Guľa má navyše 6 LED diód, ktore umocňujú slávnosťami atmosféru. Jednoduché pripevnením na stromček Vďaka červenej stužky. Vrátane batérií. Materiál: plast. Rozmery: Ø 10 cm

Sviečky hviezdicky, 4 ks

5,06 
Krásne sviečky, ktore sa výborne hodí pre jemné romantické dekorovaním, či už ich použijete jednotlivo, alebo Ako sadu. Voskové sviečky v Bielej farbe maju odnímateľná lem s dekorom hviezd, čo im dodáva vianočné vzhlad. Doba horením cca 12 hodín. Rozmery: Ø 5 cm, výška 7,5 cm

LED Drevená hviezda s hracie skrinky

23,49 
Nádherná 3D zimné dekorácie kompletne vyrobená z dreva s LED podsvietenie s mechanickou hracie skrinky s vianočné melódie. V 3 úrovniach zobrazuje Kúzelné zimné scénky zdobené trblietavými akcent. Osvetlenie 15 LED diódami. 6 hodinový časovač.

LED vonkajšie hviezda Vianoce, červená

11,73 
Žiariaca hviezda vasej zimnej dekorácie! Jedinečná 18 CIPA LED vonkajšie hviezda bude žiariť do noci a okúzľovať Svojou velkosti. Vyrobená z červeného plastu odolného poveternostným vplyvom. Jednoduchá inštalácia, lahko tiez zložíte na uskladnením. Osvetlenie 20 teplými bielym LED diódami s 6 hodinovým časovačom (aktivácia na batériovom boxu). Priehladné kábel s batériovým boxom - dĺžka 100 cm. Vhodné pre vonkajšie použitím.

Nástenná dekorácia Fagus

65,84 
Exkluzívny vzhľad tejto dekorácie je daný elegantnou kombináciou farieb kovu. Vďaka svojej veľkosti a prevedení bude na stene skutočne vynikať.

LED oblúk s adventným kalendárom

42,31 
Úžasná drevená dekorácia v podobe kostola, okolo neho sa rozléhajícího vianočného trhu a zasneženú krajinku. To ale nie je všetko, podstavec tvorí skrinka s 24 zásuvkami na drobné adventný darčeky. Nádherné detailné spracovanie vytvára spolu s osvetlením (20 LED diód) očarujúce 3D efekt. Z lipové preglejky. Rozmery šuplíčkov V x Š x H: 2,5 x 2,5 x 3 cm.

Nástenná dekorácia Space

23,49 
Ohromujúca strieborná nástenná dekorácia posobi luxusným dojmom. Zdobená je Kamienka, ktore pôsobia Ako hviezdy vo vesmíre. Vyníma sa bude v každej domácnosti. Rozmer 48cm. Materiál kov.

Ježko Walter, malý

3,88 
Roztomilý ježko bude ozdobou každej záhrady.

Nástenná dekorácia Motýľ

23,49 
Dekoračný motýľ na stenu z kovu s patinou a farebnými kamienkami bude vašou novou veľkolepou nástennouz dekoráciou! Materiál: kov Rozmery: šírka 43 cm

LED Záhradné dekorácie Sviečky, 3 dielna sada

11,73 
Dekorácia na záhradu i na balkón do kvetináča! Máte k dispozícii 3 kovové zápichy v podobe sviečky s výrezom v tvare hviezd a svetelná reťaz so 17 LED diódami. Táto kombináciám vytvorí krásne svetelné siluety. Pre vnútorné i vonkajšie použitím. Vodotesná schránka na batérie.

Čajový adventný kalendár

15,65 
Adventný kalendár s 25 kvalitnými bio čajmi ponúka skvelé bio čaje z anglickej čajovne na každý deň adventu Najlepšie čajové potešenie v adventnom období pre vás aj ako darček. Spolu 25 pyramídových vrecúšok. Rozmery: 25,3 x 4,1 x 25,3 cm.

LED Sviečka so skleneným svietnikom, 2 ks

18,78 
Tieto sviečky sú vyrobené z pravého vosku vo farbe slonovej kosti a simulujú príjemné mihotanie plameňov, ale sú úplne bezpečné, nekvapkajú a nikdy sa nespália. A to vďaka modernej technológii LED. Ideálne pre domácnosti s malými deťmi alebo domácimi zvieratami. K sviečkam dostanete aj 2 sklenené svietniky v tvare kvetu. Sviečky s praktickým časovačom na 6 hodín. Funguje na 2x AAA batérie (nutné zakúpiť samostatne). Rozmery: sviečka - výška 25 cm, Ø 2 cm; svietniky - výška cca 5 cm, Ø 11 cm

LED Jedle červené, 3 kusy

11,73 
Keď teplé biele svetlo presvitá cez jemné snehové vločky a ozdoby - ako v prípade týchto troch LED plstených jedličiek - každý je okamžite očarený. Tieto plstené jedle však presvedčia nielen svojím prepracovaným dizajnom, ale predovšetkým pôsobivou veľkosťou. Plstené jedličky môžete zdobiť ako trojicu alebo jednotlivo, s osvetlením alebo bez neho, podľa nálady. Sada 3 veľkostí: - výška 50 cm, 15 LED diód - výška 40 cm, 13 LED diód - výška 30 cm, 11 LED diód. Je vyrobený z červenej plsti na drevenom podklade. Prevádzka na 3x AA batérie (nutné zakúpiť samostatne). Len na použitie v interiéri.

LED Guľa Snehová vločka

27,41 
Snehobiele náladové svetlo s ušľachtilým lesklým dekorom ozdobí obývaciu izbu, balkón, terasu, vstupný priestor... Teplé biele svetlo LED krásne vytvára kulisu počas tmavých zimných dní. Jednoducho ho nastavte a zapnite - vďaka batériovej prevádzke nepotrebujete v blízkosti zásuvku. Snehové vločky ako filigránske reliéfne motívy, sfarbené do striebra a zlata. Osvetlené 3 LED diódami. S funkciou 6-hodinového časovača. Vonkajší box na batérie s krytím IP44 (na 3 x AA batérie, nie sú súčasťou balenia). Materiál: polopriehľadný polyresin, odolný voči poveternostným vplyvom. Veľkosť: Ø 22 cm.

Zimný muž Tobias

23,49 
Prichádza originálny nápad na výzdobu Vášho domova počas adventného času. So svojím mäkkým teplým oblečením, bielou bradou a šibalskýma očami za drôtenými Obrúčky je tento dekoratívny zimné muž milým spoločníkom. Postavte ho ku vstupným dverám, na schodisko Alebo na zem v obývacej izbe Alebo ho venujte priateľom Ako darček. Vyrobené z plastu a 100% polyesteru.

Umelé kvety Ruže, červená

7,80 
Ťažko uveriť, že tento nežný ker ruží je vyrobený z umelých kvetov. Presné detailné spracovanie, prirodzene farby a bohatosť listov sposob, že je nerozoznáte od tych pravých. Vložte ho do širokej vázy, misky alebo ozdobného kvetináče a tešte sa z ich krásy. Materiál: 100% polyester, umelá hmota Rozmery: výška 25 x Ø 15 cm

Dekoračné soška Jelen

22,31 
Jeleň vyvoláva pocit telesného ticha a pokoja. Neprehliadnuteľná dekorácia je detailne prepracované, ručne maľované s jemnou štruktúrou srsti. Vhodné ai Ako darček pre milovníkov prírody. Materiál: umelý kameň. Rozmery: 27,5 x 13 x 40,5 cm.

Postava anjela s panovou flautou

3,88 
Očarujúci nebeský posol šíri svojou flautou pocit tepla, bezpečia a pokoja. Láskyplná ozdoba, ktorá vychádza zo srdca a dodáva dôveru. Materiál: umelý kameň odolný voči poveternostným vplyvom. Rozmery: Ø 5 x 9 cm.

Soška Anjel Eliáš

11,33 
Ktokoľvek je pod ochranou tohto anjela, je v dobrých rukách. Tichý smútok a vznešená milosť povedia viac ako tisíc slov. Materiál: umelý kameň odolný voči poveternostným vplyvom. Rozmery: 20 x 16 x 11 cm

LED čajové sviečky, 4 ks

11,33 
Najmä v zimných mesiacoch oceníte mäkké svetlo týchto LED sviečok, ktoré sa dajú použiť v mnohých dekoráciách. Hlavná výhoda: plameň sa dá ľahko "sfúknuť" a dokonca zapáliť fúkaním. Batérie sú súčasťou balenia. Rozmery: 4 x 4 cm

Umelo vianočný stromček Pop-up, zeleno / červený, 90 cm

27,41 
S plne ozdobeným polkruhovým stromčekom budete na Vianoce pripravení za okamih. Vďaka jednoduchému výsuvnému systému sa ľahko nastavuje a potom ho stačí zavesiť na správne miesto. Po skončení sviatkov ho spolu s dekoráciami a svetlami odstráňte. Vďaka hustému ihličiu vyzerá veľmi realisticky a svetelná reťaz LED ho ponorí do príjemného teplého svetla. Funguje na 3x AA (nie sú súčasťou balenia). Materiál: plast, kov

Umelo vianočný stromček Pop-up, zeleno / červený, 120 cm

38,39 
S plne ozdobeným polkruhovým stromčekom budete na Vianoce pripravení za okamih. Vďaka jednoduchému výsuvnému systému sa ľahko nastavuje a potom ho stačí zavesiť na správne miesto. Po skončení sviatkov ho spolu s dekoráciami a svetlami odstráňte. Vďaka hustému ihličiu vyzerá veľmi realisticky a svetelná reťaz LED ho ponorí do príjemného teplého svetla. Funguje na 3x AA (nie sú súčasťou balenia). Materiál: plast, kov