Nezaradené

Zopár tipov prečo používať podtácniky

Čo nemôže chýbať na vašom stole pri teplom nápoji? Ak myslíte na podtácnik, tak ste zvolili správne! Mnoho ľudí pod svoje poháre nepoužíva podtácniky a robia veľkú chybu. Pýtate sa prečo? Viac vám vysvetlíme v nasledujúcom článku.

Prečo používať podtácniky?

Nevšimli ste si, že na jednom mieste na stole je mnoho škrabancov a veľmi poškodené drevo alebo sklo? Za všetko môžu šálky, poháre či taniere. Ak ste si mysleli, že sa vás to netýka, tak ste na omyle. Dokonca aj vy potrebujete podložku, aby ste sa vyhli nevzhľadným vodným kruhom a škvrnám na stoloch od „spotených nápojov“, akými sú pivo, sóda, voda, víno, káva a džús. Toto rozhodne nie je dobré pre váš nábytok! Vzhľadom na to má zmysel položiť podtácniky na stôl skôr, ako si naň dáte nápoj. Udržíte nábytok bez škvŕn a získate zábavnú a vzhľadovo atraktívnu domácu výzdobu naraz.

Aký typ podtácnika je tým najlepší pre vás?

Materiálov, z ktorých sa podtácniky vyrábajú je mnoho, avšak nedáva štúdia odhalila, ktoré materiály sú tie najlepšie z hľadiska ohrevu šálky, dreva a skla. Najlepšie pracoval samotný

podtácnik z dreva

, tesne za ním sa umiestnil korok a ako posledný sa umiestnil plast. Najlepšie podložky sú vyrobené z materiálu, ktorý absorbuje vlhkosť a tiež sa nepriliepa na stôl či dolnú časť šálky alebo pohára.

Čo odporúčame my?

Podľa našich zistení je najviac žiadúcim, a zároveň najviac účinným, podtácnik z dreva. My sme pre vás našli podtácnik, ktorý vyzerá skvelo a dokonalo chráni povrch stola i spodnú časť pohára. Zamilujete si vzhľad „mini paletiek“, ktorým sa podtácniky podobajú. V balení obsahujú 4 kusy, ktoré potešia i ako darček. Ako sme už spomínali, podtácniky sú nielen účinné, ale aj esteticky dotvoria interiér vašej izby. Zamilujete si ich vy aj vaši priatelia!

Rôzne typy podtácnikov okrem drevených nájdete aj tu

Back to list