Zobrazených 1–30 z 1163 výsledkov

Solárna záhradná reťaz Classic, 2 x 10 m

13,96 
Vďaka neuveriteľným 100 teplým bielym LED diódam, reťaz poskytuje skutočne pútavú hru svetiel. Reťaz je vyrobený z jemného drôtu, ktorý sa ľahko tvaruje. Omotať môžete okolo kmeňa stromu, okolo kríka, plotu apod. Vďaka dĺžke 2x 10 metrov ponúka mnoho spôsobov dekoračných možností. Vďaka slnečnej energii nepotrebujete blízkosť elektrickej siete. Solárny panel je vybavený zemným hrotom. Sada obsahuje 2 reťaze po 10 m.

Jahniatko Filip

5,16 
Veľkonočné baránky - jeden z najdôležitejších a najkásnejších symbolov jari a Veľkej noci! Tieto figúrky ovečiek a jahniatok symbolizujú nový život a nádej. Všetky figúrky sú spracované veľmi realisticky a róbustne. Sú vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie. Materiál: umelý kameň Rozmery: 9,5 x 18 x 14 cm

Dekoračné svetlo s meničom farieb a ovládačom

11,96 
Toto malé kúzelné svetielko zapadne všade. Skvelo bude vyzerať vo vašom záhradnom rybníčku alebo doma pri vani. Zaujímavý efekt potom vytvorí potrebné na dne vázy s kvetinami. Batérie 3x AAA (nie je súčasťou balenia). Diaľkové ovládanie - 4 programy - voľba 15 rôznych farieb - batérie 1x gombíková CR2032 (súčasťou balenia). 100% vodotesný, vhodný aj pre vonkajšie použitie. Materiál: umelá hmota, silikón Rozmery: Ø 7 cm, výška 3 cm

Veľkonočný baránok Julián

9,56 
Každý veľkonočný zajačik sa bude tešiť na túto milú spoločnosť. Baránok, ktorý je vyrobený z odolného umelého kameňa a je vhodný nielen na doma, ale aj ako vonkajšia dekorácia.

Dekoračný veniec Ruža

19,96 
Tento nádherný romantický veniec vytvára prirodzene vyzerajúce kvety ruží a biele drobné kvietky hortenzií. Ratanový základ zdobia dokonalé textilné kvety, umelé púčiky a lístky. Je vhodný na zavesenie, opretie aj ako stolná dekorácia, ktorú môžete doplniť LED sviečkou. Rozmery: Ø cca 33 cm

Nástenná dekorácia Motýle s ornamentami, súprava 3 ks

31,96 
Povrch prepracovaných motýľov sa leskne v starožitných zlatostrieborných tónoch. To dáva dekorácii možnosť vyniknúť na každej stene. V sade sú pre vás pripravené 3 rôzne veľkosti. Môžete zdobiť jednotlivo alebo ako sadu. - so starostlivo vypracovanými ornamentami - starožitná povrchová úprava vo vzhľade striebra a plátkového zlata - s očkom na zavesenie na zadnej strane Súprava motýľov z kovu v 3 veľkostiach. Rozmery, š xv: 26,5 x 19,5/ 31,5 x 23,5/ 36,5 x 27 cm

Škriatok Malte s LED Lampášom

26,36 
Tento škriatok Prišiel Priamo zo zimného lesa a prinášajú skvelé náladu. V konaj ruke Nesim borovíc a v druhej svietiace lampu. LED čajová sviečka poskytuje magické svetlo. Pri vchodových dverí, na balkóne či v predsieň Moze vítať vaše hostí. Vyniká krásnymi detailmi a ručnou maľbou. LED čajová sviečka s efektom blikaním v odtieni teplej biele.

Solárna dekorácia Sova, sada 2 ks

11,96 
Dve roztomilé sovy na hojdačke s integrovaným solárnym panelom a očami, ktoré žiaria reflektorovou LED diódou do tmy. Detailne spracované v dvoch farebných variantoch. Získate skutočne nápaditú dekoráciu pre vašu záhradu alebo terasu. Jednoducho zaveste na svetlé miesto vonku. Materiál: umelý kameň odolný poveternostným vplyvom Rozmery: každý 9,5 x 6 x 18,5 cm

Solárne surikaty Will a Emil

13,96 
Dvaja kamaráti sú trochu zvedaví. Vidí, kto navštevuje susedov aj kedy konečne dorazí vaša návšteva. Postavičky sú láskyplne navrhnuté. Po zotmení sa im rozsvietia oči a ďalekohľad, vďaka solárnemu nabíjaní počas dňa. Postavička je vyrobená z umelého kameňa, takže ju môžete použiť aj vonku.

Solárna korytnačka s kvetináčom

7,96 
Rozkošná korytnačka poteší každé srdiečko. Pancier korytnačky slúži ako kvetináč pre vaše obľúbene kvety či sukulenty. Ked slnko zapadne, oči korytnačky sa zažnú bielou LED. Nabíjané sú počas dňa solárnou energiou. Odolné poveternostným vplyvom.

Figúrka Hana so solárnym motýlikom

31,96 
Figúrka Hana očarí množstvom detailov, ručnou maľbou a tiež skutočným textilným klobúčikom. Navyše sa na nej vo večerných hodinách rozsvieti motýlik s LED diódou napájanú integrovaným solárnym panelom. Umiestnite figúrku na záhon alebo na terasu. Odolné poveternostným vplyvom.

LED Závesná dekorácia Polárka

11,96 
Hviezda medzi hviezdami - máte na výber z 8 svetelných režimov. Vyrobené z priehľadného plastu so 14 studenými bielymi LED diódami. So 6-hodinovým časovačom. Zavesenie 1 m dlhé.

Solárna rodinka Surikaty, súprava 4 ks

45,56 
Rodinka roztomilých surikát vás bude baviť na záhrade či balkóne, vo dne aj v noci. Akonáhle sa zotmie ich veľké oči sa rozžiaria. Integrovaná solárna batéria sa počas dňa nabíja a v noci napája LED diódy.

Solárna Surikata John

19,16 
Surikata John bude strážiť vašu záhradku, balkón či vchodové dvere. Akonáhle sa zotmie, jej veľké oči sa rozžiaria. Integrovaná solárna batéria sa počas dňa nabíja zo slnka, v noci napája svetlo v očiach postavičky.

Závesná solárna Surikata Georg

9,56 
Surikata Georg je zavesená na plote alebo zábradlí a čaká na návštevu! Akonáhle sa zotmie jej veľké oči sa rozžiaria. Integrovaná solárna batéria sa počas dňa nabíja zo slnka, v noci napája svetlo v očiach postavičky.

Kovová nástenná dekorácia Ginko

39,16 
Inšpirované prírodou! Tieto dômyselne vymodelované ginko listy sú vyrobené z kovu so starožitnou patinou. Sú skvelou dekoráciou na fasády alebo napríklad garážovú stenu. Tip: Aj v dome, napríklad vo vstupnej hale upúta pozornosť!

Led strom Motýľ

19,56 
LED strom zdobený jemnými LED kvietkami a motýliky. Osvetlené 40 LED teplými svetielkami (33 kvetín, 7 motýľov). Vetvy možno ľubovoľne ohýbať. Sieťové napájanie (kábel 3 m), len pre vnútorné použitie. Vyrobené zo sklolaminátu. Kovový podstavec zaistí bezpečné umiestnenie

Nástenná dekorácia Sovy

27,96 
Očarujúca dekorácia na stenu terasy, balkóna či do zádveria vášho bytu. Strieborne sfarbený strom s 3 nádherne spracovanými sovami v metalických farbách. Iba do interiéru a na chránené vonkajšie plochy.

LED keramické svetlo Guľa

11,16 
Toto keramické svetlo bude krásnym doplnkom vášho interiéru - či už na parapete, na stole alebo na polici. Teplé svetlo presvetlí otvory a šíri krásnu atmosféru, ale upúta pozornosť aj neosvetlené. Drobné reliéfy zdobia povrch vysoko kvalitnej keramiky. Matná biela farba sa hodí do každého interiéru. Vďaka batériám s on/off prepínačom môže byť dekorácia umiestnená kdekoľvek v interiéri. S integrovaným časovačom sa svetlo po 6 hodinách automaticky vypne. Len pre interiéry. Prevádzka s 3 batérie AAA (nie sú súčasťou balenia) Rozmery: Ø 13 cm

Dekoračná figúrka Jahniatko

11,96 
Očarujúcu idylku si môžete vytvoriť aj vďaka tomuto nežnému jahniatku - nech je medzi kvetmi, na trávniku alebo ako súčasť vašej domácej veľkonočné výzdoby... Jemná štruktúra srsti je spracovaná skutočne v každom detaile ovečka vyzerá ako živá! Dekorácia Jahniatko: z umelého kameňa, plasticky tvarovaná s jemne štruktúrovaným povrchom pre vnútorné i vonkajšie použitie. Rozmery: 27 x 12 x 27 cm.

Nástenné vtáčie krmítko

15,16 
Nástenné krmítko je nielen krásne, ale umožní vtáčikom aj pohodlný prístup na krmenie. Umiestnite na správne miesto na stene, aby ste mali krásny výhľad na operených priateľov. Materiál: kov s umelou hrdzou. Rozmery: 18 x 10,5 x 22,5 cm.

Krmítko pre ptákov Srdce

19,96 
Krmidlo je nielen krásne, ale umožní vtáčikom aj pohodlný prístup na krmenie na dvoch miskách s bidielkom. S dvojitým zápichom môžete ľahko umiestniť kdekoľvek na záhrade. Materiál: kov s umelou rezom. Celková výška: 92 cm.

Solárny reťaz Futbalové míče

7,56 
Futbal je nadšenie - a čo môže byť lepšie ako ukázať nadšenie okolitému svetu? Tento svetelný reťaz LED s 10 teplými bielymi LED diódami a 10 černobielymi futbalovými loptami je to pravé pre skutočných fanúšikov a ich priateľov. Solárny svetelný reťaz sa cez deň nabíja slnečným svetlom a za súmraku sa automaticky zapína. V priehradke na batérie môžete prepínať medzi dekoratívnym nepretržitým svetlom a blikajúcim svetlom. Celková dĺžka cca 5,10 m.

Dekoračná figúrka Ležiace jahniatko

10,36 
Očarujúcu idylku si môžete vytvoriť aj vďaka tomuto nežnému jahniatku - nech je medzi kvetmi, na trávniku alebo ako súčasť vašej domácej veľkonočné výzdoby... Jemná štruktúra srsti je spracovaná ozajstne v každom detaile, ovečka vyzerá ako živá! Dekorácia Jahniatko: z umelého kameňa, plasticky tvarovaná s jemne štruktúrovaným povrchom pre vnútorné i vonkajšie použitie. Rozmery: 25 x 13 x 15 cm.

Dekorácia Zajačia škola, 7 dielna sada

11,16 
Škola je základ života, a to aj pre zajačikov. Úžasne roztomilá dekorácia, ktorá sa bude krásne vynímať na parapete, či poličke. 7 figúrok v sade: zajačik a učiteľ, školské lavice i tabule. Figúrky sú vyrobené z umelého kameňa a sú ručne maľované. Rozmery: 6,5 až 11 cm

Dekorácia Zajačia dielňa, 5 kusov

11,96 
V škole veľkonočných zajačikov je naozaj veselo. Každý zajačik sa poctivo venuje svojej práci. Táto škola maľovania zajačikov je rozkošnou dekoráciou na veľkonočný stôl alebo na poličku. Je tiež perfektný ako darček. Sada 4 figúrok zajačikov a police je vyrobená z liateho kameňa. Navrhnuté s veľkým dôrazom na detail a ručne maľované. Rozmery od 7 do 8 cm. Poznámka: Ide o dekoráciu, nie o hračku.

LED Lucerna Hodiny

17,56 
Štýlová LED lampa s atmosférou krbu na ozdobenie vášho domova. Ideálne do obývačky, predsiene alebo kancelárie. 3 teplé biele LED diódy sú nielen mimoriadne odolné, ale poskytujú aj pôsobivý vzhľad plameňa. Len na použitie v interiéri.

Pítko Dráčik Kait so solárnym motýľom

31,56 
Vtáčie osvieženie s krásnym solárnym motýľom. Akonáhle slnko zapadne, motýľ sa rozžiari oranžovú FARBA. Nielen dráčik bude zaujaté pozorovať túto čarovné predstavenie. Fontánka s pitnou vodou slúžte ai pre vtaciky z Vášho okolia, a to ai Ako osviežujúca kúpeľ. Pítko a drak ŠÚ vyrobené z umelého kameňa, detaily ručne maľovaný. Motýľ je z oranžového priehľadného plastu, s teplou bielou LED. Integrovaný solárny panel.

Figúrka Dračí pár

11,16 
Ach, aké romantické ... Bozkávajúci sa dračí párik je rozkošný nápad na dekoráciu u vás doma ako darček, či do zbierky. Figúrky sú detailne spracované s detailami v zlatej farbe. Vhodné pre interiér aj von do krytých priestorov. Vyrobené v jednom kuse.

LED Sklenená guľa Naranja, sada 3 ks

38,36 
Tri sklenené gule sú nádherným doplnkom v obývacej izbe, či na jedálenskom stole. Vyhotovenie pripomína svetoznáme umelecké sklo Murano a každý kus je originál. Vďaka LED dióde sa navyše rozžiari v teplých červenooranžových odtieňoch. Vďaka prevádzke na batériu môžete gule umiestniť kdekoľvek bez potreby zásuvky. A s funkciou časovaču sa svetlo zhasne automaticky po 6 hodinách. Prevádzka na batérie (pre každé 3 x AAA batérie, nie sú súčasťou balenia). Len pre vnútorné použitie. Veľkosti: Ø 15/12/10 cm