Zobrazených 1–30 z 940 výsledkov

Solárny stojan na kvety s lucernami

40,80 
Skvelý záhradný doplnok, ktorý urobí dojem vo dne aj v noci. Misy vysádzajte farebnými kvetmi, popínavým brečtanom alebo voňavými bylinkami a postavte ich na slnečné miesto. Keď sa zotmie, solárne lucerny ako mávnutím kúzelného prútika zažiaria teplým svetlom. Kovový listový úponok podopiera misky s rastlinami az kvetov vyrastajú krištáľovo čisté lucerny. Vďaka imitácii zelenej patiny vyzerá stojan na rastliny ako zo starých dobrých časov. · 3 misky na rastliny, vnútorné Ø 28,5/21/18 cm · 2 solárne svietidlá, každé s teplou bielou LED a solárnym panelom · pre vonkajšiu inštaláciu

Solárna meteostanica Flame

20,80 
Dekoratívna meteorologická stanica s mnohými funkciami. Praktický, ale zároveň aj ozdobný doplnok do záhrady, ideálny pre milovníkov prírody. Stanica poskytuje informácie o teplote, množstve zrážok, o smere a rýchlosti vetra a vo večerných hodinách vydáva jemné osvetlenie v klasickom dizajne lucerny. Svetlo na solárnu prevádzku je šetrné k životnému prostrediu. Cez deň sa nabíja samo slnečnou energiou a po zotmení sa rozsvieti. Možnosť manuálneho zapínania a vypínania. Jednoduchá inštalácia, stačí solárnu meteostanicu zapichnúť do zeme, podľa príslušných svetových strán. Lucerna je na vrchole osvetlená 12 jantárovo sfarbenými LED diódami, ktoré skvele simulujú efekt plameňa sviečky. 5 funkcií: ukazovateľ teploty od -40 do +50 °C s dobre čitateľnou stupnicou zrážkomer do 105 mm korouhvička (ukazuje smer vetra) veterník (ukazuje rýchlosť vetra) kríž s kompasom

Kvetináč Súdok, 1 ks

12,00 
Okrasná nádoba na kvety vo vzhľade patinovanej polovičky dreveného súdku ozdobí terasu, vstupný priestor alebo balkón. Vnútorné mriežky zaisťujú, že sa rastliny nepremokria a bude sa im skvelo dariť. Odvodňovací otvor zabraňuje hromadeniu prebytočnej vody. Ak umiestnite kvetináč sud do bytu alebo na citlivé povrchy odporúčame použiť misku. Materiál: odolný plast Rozmery: 41,5 x 29 x 19 cm

Police na kvety, 3 úrovne

27,50 
Regál na kvety je praktický a zároveň dekoratívny. Ponúka na troch stupňoch priestorov pre mnoho kvetináčov - ideálna voľba pre umiestnenie rastlin a bylinek. Môžete využiť v interiéri ale aj na terase, balkóne a pod. Pri spojení viacerých kusov získate ešte viac priestoru.

Záhradný oblúk pre popínavé rastliny

19,10 
Oporný oblúk so zeleným povlakom poskytuje popínavým rastlinám dlhodobú a stabilnú oporu. Je odolný voči poveternostným vplyvom a korózii a jeho robustná konštrukcia je dostatočne pevná. Dodáva sa s návodom a spojovacím materiálom. Materiál: lakovaný kov. Rozmery: 140 x 38 x 240 cm.

Solárny závesný koš na kvetináč XL

40,00 
Kvetinový koš dokonale stavia kvety do centra pozornosti. Závesný koš na kvetináč sa zavesí na ozdobnú kovovú konštrukciu. Vyberiete kvetináč s obľúbenými rastlinami a po zotmení si môžete užívať pohľad na rozžiarené kvety.

Kovový stojan na kvety Kolo

135,80 
Kovový stojan na kvety v podobe bicykla skvele doplní vašu záhradu. Stojan ponúka 5 drevených poličiek na kvety Stabilné prevedenie a jednoduchá montáž. Materiál: kov, drevo Rozmery: 92 x 46 x 65 cm

Záhradný kvetináč Kocúr Max

22,50 
Veľmi pôsobivý dekoračný kvetináč oceníte ako ozdobný prvok pri vchodových dverách, na terase alebo balkóne, ale napríklad aj doma v hale. Vonkajší kvetináč môžete vysadiť napríklad stále kvetúcou fuchsiou alebo aj bylinkami.

Závesný kôš na kvetináč, ø 17 cm

5,80 
Niektoré kvety lepšie vyniknú, keď ich zavesíte na zábradlie vášho balkóna! Vďaka tomuto koši to bude jednoduchšie a váš balkón bude krajšie ... materiál kov Rozmer: ø 17 cm, výška 18 cm

Kvetinový kvetináč Golden

10,00 
Tento vonkajší okrasný kvetináč rustikálneho vzhľadu dodrží to, čo sľubuje. Materiál odolný voči poveternostným vplyvom je spoľahlivý a na vašom balkóne bude vyžarovať venkovským šarmom.

Dvojitý kvetináč Slon

27,50 
Tento kvetináč rozbúši srdce nielen milovníkom zvierat. Dva kvetináče po stranách vyzerajú, ako by boli zložené z množstva malých rozbitých kamenov. V skutočnosti je však použitý umelý kameň . Umelý kameň je ľahký, ale napriek tomu odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Kvetináč si tak môžete vystaviť aj vonku na záhrade po celý rok. Dva kvetináče môžete osadiť podľa svojho uváženia a osobných preferencií. Kvetináč duo môžete samozrejme použiť nielen venku na terase alebo balkóne, ale aj v interiéri, aby skrášlil váš domov. Či už na okennom parapete alebo na stole – všade sa soška slona bude dobre vynímať. V závislosti od lokality môžete zvoliť rôzne rastliny.

Kvetináč Labuť Elsa

24,10 
Krásny a romantický vzhľad labute robí z tohoto kvetináča veľmi vkusnú záhradnú dekoráciu. Aby bola dokonalá, stačí vložiť do otvoru kvitnúci kvetináč. Odolné voči poveternostným vplyvom (odporúčame chrániť pred mrazom).

Kvetináč Labute

28,30 
Dve zamilované labute tvoria jedno srdce! Táto krásná dekorácia sa stane dokonalou, keď do nej posadíte akékoľvek rastliny, najlepšie samozrejme kvitnúce. Vhodné pre vnútorné a vonkajšie použitie. Odolné proti poveternostným podmienkam.. Doplňujúce rozměry: výsadbový otvor 10 a 12 cm.

Kvetináč mačička Lilly

23,70 
Vítajúcu mačičku pri dverách má každý rád. Veľmi pôsobivý dekoratívny kvetináč oceníte ako ozdobný prvok pri vchodových dverách, na terase alebo balkóne, ale napríklad aj doma v hale.