Zobrazených 1–30 z 90 výsledkov

Kvetináč Srdce s ružou

19,10 
Tento vonkajší kvetináč s jemným reliéfom ruží obzvlášť krásne ozdobí hrob vašich blízkych. Svoje miesto ale môže nájsť aj na vašej záhrade. Osádzajte ho obľúbenými kvetmi, alebo použite umelé kvety. Materiál je odolný poveternostným vplyvom.

Zástena Rákos

37,50 
Chráni pred zvedavými pohľadmi Táto prirodzene vyzerajúca a ľahko inštalovateľná bočná markýza v rákosovom vzhľade zabezpečí požadované súkromie na vašom balkóne alebo terase počas chvíľky.

Kvetináč Motýľ

24,10 
Atraktívnu záhradnú dekoráciu môžete osádzať obľúbenými kvetmi a umiestniť na balkón, terasu či k vchodovým dverám. Motýľ vyzerá ako vyrezaný zo starého pňa porasteného machom s jasnou štruktúrou dreva. Materiál: umelý kameň. Rozmery: 40,5 x 18 x 46 cm, sádzací otvor 8 x 15 cm.

Solárne kvetináč plantas, trojstupňový

37,50 
Pôsobivý trojposchodový kvetináč je skutočným pútačom pri vchodových dverách, na zahradě či na terase. Vysaďte romantické ruže, popínavý brečtan, voňavý levandule a oveľa viac. Každý kvetináč je opatrený otvorom pre odtok vody. Navyše sa po zotmení kvetináče rozžiari Vďaka 12 LED diódam, ktore sa počas dňa nabíjajú solárnej energie. Vyrobené z plastu odolného proti poveternostným vplyvom So starožitným bronzovým Vzhľadom. 3 solárne panely Vrátane batérie. Rozmery: Ø 43/35/30 cm (Vnútorný Ø 36/30/25 cm), celková výška 98 cm

Medená záhradná sprcha

100,00 
Záhradná sprcha - ako tropický letný dážď Aj v horúcich dňoch sa môžete príjemne ovlažit. Postavte sa pod túto luxusnú záhradnú sprchu a doprajte si nádherné osvieženie zhora. Uprostred je ďalší kohútik na opláchnutie nôh. Vďaka 4 hrotom z róbustného železa, skvelo drží v zemi. Sprcha je vyrobená z medi. Pripojenie kompatibilné s bežnými systémami. Doplňujúce rozmery: Ø sprchovej hlavice 18 cm

Kvetináč Guľa

25,00 
Moderný kvetináč v ušľachtilom grafitovom vzhľade. S týmto elegantným kvetináčom môžete vytvoriť štýlové akcenty na terase alebo balkóne, rovnako ako na záhrade alebo vo vstupnom priestore: elegantný polguľatý dizajn presvědčí svojou jednoduchosťou a liaty kameň odolný proti poveternostným vplyvom v módnom grafitovom vzhľade je ideálny aj na vonkajšie použitie a hodí sa k akémukoľvek dizajnovému vzhľadu terasy. Vďaka praktickému odtokovému otvoru v podstavci sa v tomto kvetináči budú kvety a zelené rastliny cítiť pohodlne, pretože zabraňuje premokreniu pri zalievaní! Skosený kulatý tvar je ideálny na to, aby ste rastlinám poskytli dostatok priestoru pre rast a prospievanie, a zároveň im zaistili dobré postavenie. Kvetináč kulaté : - z umelého kameňa odolného proti poveternostným vplyvom v ušľachtilom grafitovom vzhľade - s integrovaným odtokovým otvorom v podstavci - vhodný na vonkajšie použitie - priestranná plocha na výsadbu - Rozmery: výška 19 cm, Ø 23 cm. (vnútorný Ø 21 cm, otvor Ø 17 cm, vnútorná výška 1,5 cm)

Solárne záhradný plôtik Antik

24,10 
A vaša záhrada zári novou krásou! Vizuálne zvýraznenie vašej záhrady v podobe plôtiku k záhonom je možné ľubovoľne rozširovať, ideálne na záhony alebo ako obruba cestičiek. S touto filigránskou obrubou záhonov v ušľachtilom kovovom vzhľade so zemnými hrotmi skrášlite svoju záhradu počas chvíľky. Integrovaný solárny svetelný reťaz sa za súmraku sám zapne a očarí vaše záhony atmosférickým svetlom v teple bielej farbe.

Samolepky na popelnici Pes

6,60 
Urobte si jedinečnú smetiaku! Polep na smetiaku s veselými psími motívmi rozžiaria vašu smetiaku a určite vyvolajú úsmev na tvári. Vďaka priloženým číslom a písmenám ju môžete individuálne označiť svojim menom alebo číslom domu, aby bola okamžite rozpoznateľná. Čísla od 1 do 9 (3x každé), písmená od a do z (2x každé).

Bezpečnostná sieť na balkón

6,20 
Transparenntná ochranná sieť umožňuje vašim mačkám aj ďalším domácim miláčkom bezpečne preskúmavať balkón, terasu alebo časti záhrady, a nebráni im vo výhľade. Súčasne je to aj praktické riešenie, ako udržať cudzie zvieratá mimo vlastného balkóna a pod.

XL Kvetináč Žaby

20,80 
Dve žaby sa uvelebili na plátku stromu, ktorý uprostred ponúka priestor pre rastliny. Dekoratívny kvetináč vo vzhľade dreva, je navrhnutý veľmi detailne. Je vyrobený z materiálu magnézium, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom.

Kamienková dlažba, 120 cm

11,60 
Okrasný kamenný lem pre každý záhon! Aj obyčajné okruhliaky môžu byť ozdobné. To dokazujú tieto dlaždice, ktoré sú tvorené kamennou mozaikou. Hodí sa najlepšie ako okraje záhonov alebo chodníčkov. Ohybný nosný podklad možno dobre prispôsobiť nerovnému povrchu, môžete si tak napr. ozdobiť okraje kvetináčov. Z prírodných kameňov Odolné mrazu Doplňujúce rozmery: 1 kus dlaždice 10 x 30 cm. V sade 4 kusy s celkovou dĺžkou 120 cm.

Vonkajšia meteostanica

12,50 
Vaša súkromná meteorologická stanica! Vie váš sused vždy všetko lepšie? Nerobte si s tým starosti, teraz už si budete môcť zmeriať všetko sami. S vonkajším teplomerom, vetromerom a vlhkomerom. Odolné voči poveternostným vplyvom.

Tŕňová lišta, 4-dielna sada

7,90 
Zákaz pristávania pre nepozvaných hostí! Organizujú vtáci "nálety" na váš balkónový parapet či zábradlie? To sa rýchlo zmení nainštalovaním tejto lišty. Predvŕtané otvory na každej strane uľahčia montáž. Obsah balenia: 4 diely o celkovej dĺžke 200 cm.

Rohová polica na kvety, zelená

20,80 
Postavte svoje rastliny do centra pozornosti! Tieto mimoriadne praktické a dekoratívne schody pre kvety ponúkajú na troch stupňoch priestor pre mnoho kvetináčov – ideálna voľba na umiestnenie rastlin a bylinek.

Kvetináč Žabky

13,70 
Predstavte svoju obľúbenú rastlinu inak ako nudne v tomto jedinečnom dekoratívnom kvetináči. Originálny dizajn vo vzhľade kapsy aj drzé žabky z nej robia úplný poutač. Dodávka bez rastliny.

Vonkajší solárny teplomer so zápichom

19,10 
Tento vysoký solárny záhradný teplomer môžete ľahko vidieť z okna. Môžete ho umiestniť do záhrady alebo do kvetináča. Vďaka odolnému solárnemu panelu, ktorý premieňa slnečné svetlo na elektrinu a udržiava batériu nabitú 6 až 8 hodín.

Záhradná palisáda – obrubník sivý kameň, 10 ks

10,80 
Plastový obrubník záhonov vo vzhľade šedého kameňa. Jednoduché oddelenie trávnika od kvetov dosiahnete použitím týchto plastových zápichov. V sade obdržíte 10 kusov - každý o rozmere 25,5 x 2 x 23 cm. Výška bez zápichu 10 cm. Celková dĺžka 2,5 m. Materiál: plast (PP)

Záhradná sprcha, XL

29,10 
Záhradná sprcha ponúka rýchle osvieženie v horúcich dňoch. S trojnožkou je možné túto vonkajšiu sprchu počas chvíľky postaviť kdekoľvek, kde ju možno pripojiť k záhradnej hadici. Materiál: kov, plast Nastaviteľná výška od 120 až do 210 cm.

Kovový stojan na kvety Plachetnica

54,10 
Kovový stojan na kvety v tvare plachetnice s tromi integrovanými kvetináčmi je neprehliadnuteľnou dekoráciou ku vchodovým dverám, jazierku, na terasu či záhradu na trávnik. Vďaka svojmu prevedeniu a veľkosti vytvorí jedinečnú scenériu. Stačí iba vysadiť rastlinami. Do plachty sú integrované 3 kvetináče, ktoré môžete ľubovoľne vysadiť a ktoré sú umiestnené v rôznych výškach. Rastliny tak môžu nerušene rásť a prospievať. Spodnú časť lode možno tiež pekne vysadiť kvetinami.

Bazén s filtráciou 300 x 76 cm

82,50 
Veľký nadzemný bazén na záhradu s kartušovou filtráciou vám spríjemní teplé léto. Výhodou tohto bazéna je jednoduchá montáž. Po nafúknutí horného prstenca sa bazén vytvaruje sám tlakom vody. Steny bazéna sú vyrobené z odolného plastu – 3-vrstvového PVC pre extra pevnosť, bazén má pevné vinylové dno. Kapacita filtrácie 1 m3/hod -220V (23W). Materiál: odolný plast Rozmery: Ø 300 x výška 76 cm Objem: 4 m3 Hmotnosť: cca 9 kg

Kvetináč Babette

6,60 
Ozdobte si zábradlie balkóna alebo plot kvetinovými akcentmi! Tento vodotesný obal na kvetináč má kvetinový design a štýlové farebné prevedenie. Nádoba je vyrobená zo zinku. Rozmery Ø13, výška 23 cm.

Regál na kvety Broder

66,60 
Zdobená kovová polica v tmavo hnedej farbe má 2 výškové úrovne. Ponúka priestor na vytváranie atraktívnych kvetinových aranžmánov, umiestnenie kvetín v kvetináči či váz a ďalších dekorácií. Praktický doplnok, ktorý zároveň plní dekoratívnu funkciu. Materiál: kov. Rozmery: 75 x 40 x 50 cm.

Koše na kvetináče, 2 kusy

20,80 
Koše na kvetináče môžete umiestniť na stenu do interiéru a rovnako tak tiež napríklad na stenu balkóna, terasy alebo do altánku. Rozmery malého stojanu (V x Š x H): 32 x 16 x 16 cm. Hĺbka na kvetináč činí 12 cm. Rozmery veľkého stojanu (V x Š x H): 35 x 20 x 20 cm. Hĺbka na kvetináč je 16 cm.

Kvetináč vaňa, 2 kusy

52,50 
Tieto kvetináče sú proste úžasné. Navrhnuté sú v tvare starožitnej vane v industriálnom vzhľade. Môžete ich osádzať obľúbenými kvetmi, ale tiež využiť aj ako dekoráciu. Fantázii sa medze nekladú. Vyrobené zo zinku. Rozmery väčšie vane sú (V x Š x D): 40 x 19 x 35 cm. Rozmery menšie vane sú (V x Š x D): 37 x 16 x 28 cm.

Sada kvetináčov Dean, 3 kusy

108,30 
Okouzlující květináče v hnědé, zlaté a lesklé černé barvě se skvěle hodí jako výrazný doplněk do interiéru. Čisté linie a módní barvy zajišťují, že květináče budou skvělou a praktickou ozdobou. Sada 3 kusů 23-30 cm výška a 16-25 průměr.

LED solárny kvetináč Srdce

26,60 
Osvetlený kvetináč v tvare srdca s LED osvetlením je ideálny na balkóny, terasy a záhrady. Je vybavený svetelným pásom so 45 teplými bielymi LED diódami. Nastaviteľný solárny panel v spodnej časti sa cez deň nabíja solárnou energiou a po zotmení sa LED diódy automaticky rozsvietia a osvetlia vašu kvetinovú výzdobu. Vhodné na vonkajšie použitie. Dodáva sa bez. Materiál : kov s umelým výrezom

Wenko ochrana rastlín, béžová (rozmery: 200 x 240 cm)

16,60 
Ochrana rastlín na zimu - to musí mať každý záhradník! Chráni, hreje a odpudzuje vodu, ale zároveň prepustí svetlo. Na záhrade, terase alebo balkóne - s touto ochranou rastlín prezimujú vaše rastliny v kvetináčoch vonku bez problémov. Zároveň ochráni pred ohryzením, škodcami alebo príliš silným slnečným svitom ochráni tento praktický obal so zipsom z ochranného flísu. Integrovaná sťahovacou šnúrou je možné prispôsobiť veľkosť. Môže naraz ochrániť zároveň niekoľko rastlín. Rozmery: 200 x 240 cm

Opora pre popínavé rastliny, 190 cm

19,50 
Opora pre popínavé ruže alebo iné popínavé rastliny poskytne rastlinám pevný základ pre rast a pomôže vám vytvoriť v záhrade neprehliadnuteľný kvitnúci solitér. Rastliny sa dajú ľahko upevniť a obtočiť okolo stĺpikov. Skrutkovacie zemné hroty zabezpečujú stabilné ukotvenie v zemi. Materiál: kov Rozmery: Ø 40 x 190 cm

Záhradná palisáda sivá, 8 ks

10,80 
Takisto sa obávate nečistých okrajov záhonov a okrajov trávnika? Tieto robustné plastové obruby sú ideálne na lemovanie záhradných záhonov alebo vytváranie dokonalých okrajov trávnika. Výrazne uľahčujú aj kosenie trávnika. Dajú sa predĺžiť podľa potreby a ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Tip: Pred umiestnením záhonových obrub stačí mierne nakypriť pôdu. Odolné voči poveternostným vplyvom. Materiál: umelá hmota (PE) Rozmery: 1 diel 28 x 24 cm 1 sada = 8 dielov = 224 cm

Záhradný plôtik s LED svetlom, sivý

24,10 
Vo dne vám tento plôtik kamenného vzhľadu efektívne oddelí kvetinovú výsadbu od trávnika a za súmraku ožije svetelnými panelmi. Decentné LED osvetlenie ožiari záhony a vytvorí v tme krásny efekt. vrátane solárneho panelu každý diel opatrený hrotom materiál je odolný poveternostným vplyvom Balenie obsahuje 10 dielov o celkovej dĺžke 2,5 m.