Zobrazených 1–30 z 76 výsledkov

Opora pre popínavé rastliny, 2 m

15,65 
S týmto záhradným oblúkom od HI ľahko vytvoríte na záhrade najrôznejšie nové zákutia. Oblúk je vyrobený z ocele so zeleným náterom, takže je odolný proti poveternostným vplyvom a korózii. Robustná konštrukcia je dostatočne pevná, aby uniesla aj tie najmohutnejšie popínavé rastliny.

Zápich solárna lampa, 70 cm

5,06 
Solárne lampy sú veľmi praktické. Cez deň sa nabíja a po zotmení sa automaticky zapnú. Táto elegantná lampa je vybavená zemným hrotom, pre jednoduchšie zasadenie do zeme vedľa chodníka, do záhona či do kvetináča na terase.

Zápich solárne teplomer

18,00 
Toto záhradné svetlo s teplomerom je dodávané s odolným solárnym panelom, ktorý premieňa slnečné svetlo na elektrinu a udržuje bateriu nabitú. Pretože nepotrebuje žiadnu elektrinu, môžete toto svetlo umiestniť, kam uznáte za vhodné. Jeho doba prevádzky je približne 6-8 hodín.

Záhradná sprcha, 215 cm

26,63 
Túto vonkajšiu sprchu je možné použiť všade tam, kde je možné ju pripojiť k vodovodnému potrubiu. Vyrobené z hliníkových rúrok, ktoré sa ľahko (ne)montujú. Sprcha stojí pevne na stabilnej trojnožke. Pomocou tlačidla môžete ľahko regulovať prietok vody. Plynulo nastaviteľná výška 170-220 cm.

Teleskopický zavlažovací stojan, 55-88 cm

22,71 
Nastaviteľný rotační zavlažovač je ideálny na zavlažovanie kvetinových záhonov, trávnikov, teras, dvorov a zeleninových a bylinkových záhrad. Vďaka statívovému systému ho môžete umiestniť kdekoľvek na záhrade. Teleskopickú trojnožku je možné navyše pre vaše pohodlie nastaviť v rozmedzí 55 až 88 cm. Zavlažovače by mali byť umiestnené minimálne vo vzdialenosti 23 m.

Opora pre rastliny Rank FIX, 2 kusy

3,10 
Pomocou systému Rank-FIX môžete počas chvíľky dodať svojim popínavým rastlinám stabilitu. Tyče jednoducho zasuňte do pôdy a veďte ich otvormi systému Rank-FIX na hornom konci - to je všetko. Vaše rastliny vám podakujú! 2 pomôcky so 7 otvormi Rank-Fix, Ø 12,3 cm.

Protišmyková páska so svietiacim pruhom, 5 m

11,33 
Špeciálne bezpečnostné páska, ktorý má nielen protišmykovú funkciu zabraňujúcu pošmyknutia, ale tiež plní aj úlohu v podobe výrazného svietiaceho prúžku. Pruh uprostred zaisťuje dostatočný fotoluminiscenčné účinok. Pásku môžete narezať podľa potreby. Materiál: umelá hmota, šmirgľový papier Rozmery: 5 mx 5 cm

Domček pre ježkov

30,94 
Tento malý domček ponúka ježkom bezpečný úkryt pre prezimovanie. Ježkovia ničí záhradný škodca a slimáky. Vchod je postavený ako bludisko a chráni ježkov pred mačkami a inými predátormi. Domček je vyrobený z prírodného jedľového dreva, má odnímateľnú strechu s krytinou a je tak odolný proti poveternostným vplyvom, tiež vrátane podlahové dosky. Dodávané vrátane návodu na montáž. Rozmery (š xvxh): 40 x 19 x 40 cm

Kvetináč vaňa, 2 kusy

39,18 
Tieto kvetináče sú proste úžasné. Navrhnuté sú v tvare starožitnej vane v industriálnom vzhľade. Môžete ich osádzať obľúbenými kvetmi, ale tiež využiť aj ako dekoráciu. Fantázii sa medze nekladú. Vyrobené zo zinku. Rozmery väčšie vane sú (V x Š x D): 40 x 19 x 35 cm. Rozmery menšie vane sú (V x Š x D): 37 x 16 x 28 cm.

Záhradný obrubník – palisáda hnedá, 10 m

23,49 
Naozaj veľkorysý záhradný plôtik v jednej sade! Poskytuje dostatočne kreatívny priestor pre všetky vaše záhradné plány. 10 metrov zložených z 20 dielov s dĺžkou 50 cm sa jednoducho zastrčí do zeme a vďaka vysokej pružnosti môžete vytvárať tiež rôzne tvary. Doplňujúce rozmery: 1 sada = 20 dielov = 10 metrov.

Záhradný obrubník – palisáda zelená, 10 m

23,49 
Naozaj veľkorysý záhradný plôtik v jednej sade! Poskytuje dostatočne kreatívny priestor pre všetky vaše záhradné plány. 10 metrov zložených z 20 dielov s dĺžkou 50 cm sa jednoducho zastrčí do zeme a vďaka vysokej pružnosti môžete vytvárať tiež rôzne tvary. Materiál: umelá hmota Rozmery: výška 9 cm, 1 diel - dĺžka 50 cm 1 sada = 20 dielov = 10 metrov

Protišmykový svietiace pásky, 4 ks

6,63 
Vacsie bezpečnostné a orientácia v tme poskytnete pulovr nebo vesta samolepiace fluorescenčných pásky. Ideálny na označenie tmavých a nebezpečných miest. Rozmery (vx š xd): 0,3 x 19 x 2,2 cm

Police na kvetináče a bylinky

15,65 
Radi varia s čerstvými bylinkami? Praktický a dekoračné regál vám Ponukni priestorov: Hneď pre Šesť kvetináčové. Umiestniť do neho však Moze ai kvetináče s kvetmi! Vhodné pre kvetináče s Ø až 11 cm. Dodávané bez črepníkové. Materiál: umelá hmota Rozmery (vx š xh): 38 x 46 x 16,5 cm Farba: strieborná

Miska pod kvetináč s Koliesko, terakota

6,63 
Miska pod kvetináč stojí na pevných kolieskach, tím pádom je možné veľmi lahko presúvať ai vacsie kvetináče z miesta na miesto. Zvýšený okraj misky zabraňuje poliatiu podlahy vodou počas zalievanie. Nosnosť až 35 kg. Farba terakota.

Miska pod kvetináč s Koliesko, biela

6,63 
Miska pod kvetináč stojí na pevných kolieskach, tím pádom je možné veľmi lahko presúvať ai vacsie kvetináče z miesta na miesto. Zvýšený okraj misky zabraňuje poliatiu podlahy vodou počas zalievanie. Nosnosť až 35 kg. Farba biela.

Solárny teplomer Grundig

7,80 
Vonkajší teplomer ukazuje teplotu ai v tme. Stupnica je nasvietená LED diódou napájanie solárnej energie. Stačí zapichnutie do kvetináča, kvetináče či trávnikov. Rozmery: výška 57 cm.

Zástena na balkón Múr

19,57 
Užite si leto bez zvedavých pohľadov. Dekoratívna clona s decentným motívom múru sa prispôsobí vášmu balkónu alebo terase a chráni vaše súkromie. Päťmetrovú dekoratívnu clonu možno rozrezať na požadovanú veľkosť. Dvadsaťštyri kovových očiek umožní jednoduché a bezpečné upevnenie. Odolná voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Doplňujúce informácie: použitý materiál PEVA, polyamid

Wenko ochrana rastlín, béžová (rozmery: 200 x 240 cm)

15,65 
Ochrana rastlín na zimu - to musí Mať každý záhradník! Chráni, hrejú a odpudzuje vodu, ale zároveň prepustí svetlo. Na záhrade, terase Alebo balkóne - s touto ochranou rastlín Prezimujte Vaša rastliny v kvetináčoch vonku bez problému. Zároveň ochráni pred ohryzením, škodcami Alebo príliš silným slnečným svitom ochráni tento praktický obal so zipsom z ochranného flísu. Integrovaná sťahovacím šnúry je možné prispôsobiť veľkosť. Moze naraz ochrániť zároveň niekolko rastlín. Rozmery: 200 x 240 cm

Kvetináč Kanvica

35,26 
Kvetináč v vzhľade starodávnej konvice je vhodný na bylinky i kvetinky. Vyzerá ako kus z dávnych čias - vďaka dokonale simulovanej patiny. Odtokový otvor na dne ponúka Vaším zeleným miláčikom skvelú klímu pre rast. Neumiestňujte prosím na citlivé povrchy, pretože spodkom odteká voda! Odolné poveternostným vplyvom. Doplňujúce rozmery: Vnútorný Ø: 13 cm

Kvetináč Mačací priatelia

61,92 
Okúzľujúci kvetináč poteší nielen milovníkov mačiek. Detailne spracované roztomilé mačiatka strážia vašu kvetinovú výsadbu, ale poslúži aj ako vtáčia fontánka s pitnou vodou alebo na dekorovanie podľa vašej fantázie. Ručne maľované s dôrazom na detail. Pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Kvetináč Peň s veveričkami

50,16 
Dve roztomilé veveričky strážia vaše rastliny, aby rástli a prosperovali! Originálny kvetináč upúta pozornosť pred vchodovými dverami alebo na terase, v záhrade či na balkóne. Integrovanú misku môžete naplniť podľa svojej fantázie: farebnými kvetmi alebo bylinkami, sukulentmi alebo popínavým brečtanom... Vyrobené z jedného kusu umelého kameňa odolného voči poveternostným vplyvom. Prírodný dizajn a ručné farbenie. Rozmery: integrovaný hrniec - Ø cca 15 cm; celkové rozmery (d x š x v): 45 x 18 x 29 cm

Maxi teplomer na okno vtaciky

11,73 
Títo vtáky maju počasím na mušku! Lahko čitateľný veľký ciferník s obrázkom vtákov.

Kvetináč Buddha

23,49 
Tento kvetináč je nádherným elegantným doplnkom vášho domu, balkóna, terasy alebo záhrady. Ideálne pre vaše obľúbené kvety alebo sukulenty. Hrniec zobrazuje Budhu v hlbokej meditácii. Budha má náhrdelník s príveskom ginka v striebornej farbe.

Záhradný teplomer

2,31 
Záhradný teplomer na meranie teploty pôdy potrebujete na pestovanie rastlín v skleníku, hrantíky, kvetináče či na záhonoch. Stačí zapichnutie do zeme máte spolahlive prehlad o teplote pôdy, čo je dolezite nájmu pre klíčením rastlín. Materiál: plast. Rozmery: 15 x 3 x 1 cm.

Regál Broder, šírka 22 cm

66,63 
Samostatne stojaci tmavohnedé regál s 3 police v ozdobnom vintage štýle ozdobíme každý balkón i terasu a poskytne dostatok odkladacieho priestory. At'do neho umiestnite kvetináče, riad či dekorácie, nikdy nesklame. Materiál: kov. Rozmery: 40 x 22 x 122 cm.

Stolíky FUGO, 3 kusy

93,29 
Tri praktické odkladacie záhradné stolíky využijete kdekoľvek na záhrade, terase či balkóne na odkladanie pri servírovaní a grilovaní. Možno ich využiť samostatne aj v sade. Sada obsahuje 3 stolky v starožitnej hnedej farbe v rôznych veľkostiach. Materiál: kov. Rozmery: 40 x 30 x 56 cm, 30 x 20 x 39 cm, 35 x 25 x 48 cm.

Stolíky Broder okrúhle, 3 kusy

66,63 
Dekoratívna sada stolíkov v elegantnom prevedení. Hodí sa do každého interiéru napríklad ako stolík pod kvety. Je vyrobená z kovu (železo) v námorníckej hnedej farbe. Sada 3 kusov v rôznych veľkostiach: výška 55; 65; 75 cm, šírka 20-30 cm.

Regál Broder, šírka 28 cm

93,29 
Krásne umelecké navrhnutý regál je praktickým a vkusným doplnkom každej domácnosti. Umiestnite na ňu kvetináče Alebo ju použite na ďalšom večierku, aby ste mali nápoje a poháre na dosah.

Stolíky Jolene, 3 kusy

98,00 
Krásne okrúhle mozaikové odkoračné stolíky. Iste oceníte kvalitu ručnej výroby a v decentnej farebnosti. Len pre vnútorné použitím. Materiál: kov, keramika. Rozmery: Ø 22x 49 cm, Ø 26 x 59 cm, Ø 30 x 59 cm.

Stolíky Avis List, 3 kusy

66,63 
Tento hrdzavá hnedý trojdielny stolík Avis presvedčí fantastickými detaily. Je vyrobený zo železa a má štyri rozkročené nohy. Listy a drobné vtáčie ozdoby navyše vytvárajú rozprávkový vzhľad. Stoly v seba spájajú vintage atmosféru s vidieckou atmosférou a možno ich pôsobivo umiestniť na záhrade, terase alebo balkóne. Stolček sa dodáva v troch veľkostiach: malý stolík na sedenie: D23 / B23 / H20 cm stredná stôl na sedenie: D27 / B27 / H24 cm veľký stolík na sedenie: D30 / B30 / H27 cm