Predsieň

Ako zariadiť predsieň domu

Predsieň domu je často zanedbávanou časťou. Avšak, u vás doma to tak byť nemusí. Mnoho návštevníkov dá na prvý dojem a to je pohľad práve na vašu predsieň. Poradíme vám ako si ju zariadiť bez zbytočne drahých doplnkov a nábytku, a pritom zachovať dostatok miesta na voľný pohyb po domácnosti.

Aký štýl je váš obľúbený? Uprednostňujete moderný, minimalistický či dokonca romantický štýl? Nuž, máme návrhy aj pre vás.

Masív – vhodný či nevhodný?

Ak ste zástancom tradičného a dreveného, tak nábytok z masívu je pre vás to pravé orechové. Výhodou je to, že nábytok vám vydrží dlhé roky, dokonca pár generácií, keďže ide o naozaj kvalitný materiál. Ak plánujete jeho kúpu, vyberajte vždy iba jedného výrobcu, keďže drevo sa po čase prispôsobí, zmení farbu a kombinovaný nábytok môže po rokoch vynikať svojou farebnosťou kvôli odtieňu dreva.

Drevotrieska ako skvelá lacnejšia voľba

Drevotrieska je finančne výhodnejšia pre ľudí, ktorí si v momentálnej situácii nedokážu kúpiť kvalitnejší nábytok. Avšak, esteticky vyzerá lepšie a modernejšie ako napríklad spomínaný masív. Ak je vaša predsieň menších rozmerov, drevotrieska dokáže tento priestor opticky rozšíriť a ponúka dostatočne miesto na úschovu topánok, oblečenia a iného vybavenia.

Predsieňová zostava VIRA-MECKI

Zdroj: mojnabytok.sk

 

Must-have kúskom je zrkadlo

Aká je to predsieň bez zrkadla? Posledná úprava, skontrolovanie outfitu, make-upu, kravaty a celkového vzhľadu. Do predsiene odporúčame kúpiť väčšie a okrúhlejšie zrkadlo, ktoré zaberie celú vašu postavu.

Čo s topánkami?

Už vieme, čo nám tu celý čas chýbalo. Botník!  Správny organizér topánok, ktorý by sa zišiel viacerým z nás. Voľne pohodené topánky nepôsobia najlepšie a človek sa v nich ľahko stratí. Takto si môžete botník pretriediť, vymeniť staré topánky za nové alebo vymeniť topánky z letného obdobia na to zimné. To je aj ročné obdobie, kedy sa botník využíva najviac, najmä kvôli vode a blatu.

Doplnky

My už len dodáme, že doplnky si vyberáte sami podľa vkusu. Odporúčame vám však siahnuť po maľovanom obraze, ktorý dodá život vášmu príbytku. Taktiež si premyslite rôzne moderné úchytky na kľúče, malý koberček či odkladací priestor, napríklad na vodítko pre psa.

Back to list