Zobrazených 1–90 z 2990 výsledkov

Opora pre popínavé rastliny, 2 m

15,65 
S týmto záhradným oblúkom od HI ľahko vytvoríte na záhrade najrôznejšie nové zákutia. Oblúk je vyrobený z ocele so zeleným náterom, takže je odolný proti poveternostným vplyvom a korózii. Robustná konštrukcia je dostatočne pevná, aby uniesla aj tie najmohutnejšie popínavé rastliny.

Zápich solárna lampa, 70 cm

5,06 
Solárne lampy sú veľmi praktické. Cez deň sa nabíja a po zotmení sa automaticky zapnú. Táto elegantná lampa je vybavená zemným hrotom, pre jednoduchšie zasadenie do zeme vedľa chodníka, do záhona či do kvetináča na terase.

Zápich solárne teplomer

18,00 
Toto záhradné svetlo s teplomerom je dodávané s odolným solárnym panelom, ktorý premieňa slnečné svetlo na elektrinu a udržuje bateriu nabitú. Pretože nepotrebuje žiadnu elektrinu, môžete toto svetlo umiestniť, kam uznáte za vhodné. Jeho doba prevádzky je približne 6-8 hodín.

Záhradná sprcha, 215 cm

26,63 
Túto vonkajšiu sprchu je možné použiť všade tam, kde je možné ju pripojiť k vodovodnému potrubiu. Vyrobené z hliníkových rúrok, ktoré sa ľahko (ne)montujú. Sprcha stojí pevne na stabilnej trojnožke. Pomocou tlačidla môžete ľahko regulovať prietok vody. Plynulo nastaviteľná výška 170-220 cm.

Teleskopický zavlažovací stojan, 55-88 cm

22,71 
Nastaviteľný rotační zavlažovač je ideálny na zavlažovanie kvetinových záhonov, trávnikov, teras, dvorov a zeleninových a bylinkových záhrad. Vďaka statívovému systému ho môžete umiestniť kdekoľvek na záhrade. Teleskopickú trojnožku je možné navyše pre vaše pohodlie nastaviť v rozmedzí 55 až 88 cm. Zavlažovače by mali byť umiestnené minimálne vo vzdialenosti 23 m.

Dekoračné stĺp Hviezdne alebo

27,41 
Nekonečné dekoračné možnosti po celý rok! Či už je jar, leto, jeseň Alebo zima - misa je ideálny pre mnoho nápadov: pre výsadbu a kreatívne dekorácie, podľa chuti a nálady a v súlade s ročným obdobím. Očarujúce pohled vnútri aj zvonka: stĺp z kovu v antracitovej farbe zdobia na vsetkych motív hviezd a mesiac. <P> stĺp vyrobený z kovu v antracitovej farbe, je odolný proti poveternostným vplyvom, odnímateľný dekoračné misa na rastliny a dekorácie s Ø 34 cm, štvorcová stĺp s rozmermi 62,5 x 22 x 22 cm. Jedná sa o 2.akosť. Stĺp nesvieti.

Nástenné hodiny z teakového dreva, II.akosť

25,45 
Nástenné hodiny vyrobené z koreňov teakového stromu ŠÚ prirodzene krásne a každý kus je originál. Prirodzený vady dreva - hrče a pod. Doplňujúce rozmery: Ø cca 20 - 30 x 2 - 3 cm (s ohladom na prírodný materiál). Jedná sa o 2.akosť, hodiny Mozu Mať jemné škrabance na dreve a podobné vady. Hodiny ŠÚ plne funkčné.

Lucerny Farol, sadajte, 4 kusy, bez skla

39,18 
Tie pravé lucerny pre dobudovaním útulnej atmosféry. Jednoduché ale krásne prevedenie. Stačí pridať sviečky a obyčajná lampasmi sa zmení v romantický doplnok. Materiál: lakované železo Rozmery (š xvxh): 12 x 20 x 12 cm, 15 x 36 x 15 cm, 17 x 50 x 17 cm, 23 x 70 x 23 cm Sada 4 kusov Jedná sa o 2.akosť, lucerny nemaj sklo.

Lucerna s LED sviecky, hnedá

3,49 
Kovová 8 hraná lampasmi v hnedej farbe s prirodzene patinou. Elegantný doplnok na záhradu, terasu či balkón. Doplnený je o LED sviecky. (Prevádzka na 3 x AAA batérie, nie su Súčasti). Rozmer lucerny: 21 x 14 x 14 cm. Rozmer sviečky 8 x Ø 7,5 cm. Materiál lampasmi: kov, sklo. Sviečka: vosk, plast. Jedná sa o 2.akosť, lucerna Moze Mať drobné vady. (Mierne preliačený plech na okraji).

Lucerna Farol biela, 20 cm, bez skla

3,49 
Tá pravá lampasmi pre dobudovaním útulnej atmosféry. Jednoduché, ale krásne prevedenie. Stačí pridať sviečky a obyčajná lampasmi sa zmení v romantický doplnok. Materiál: lakované železo Rozmery: 14,5 x 14,5 x 20 cm Jedná sa o 2.akosť. Lucerna nemá sklo.

Lucerny Farol, modré – bez skla

19,57 
Tie pravé lucerny pre dobudovaním útulnej atmosféry. Jednoduché ale krásne prevedenie. Stačí pridať sviečky a obyčajná lampasmi sa zmení v romantický doplnok. Lucerna je vyrobená z lakovaného železa. Výška 20- 50 cm. Ide o druhy akosti, lucerny nemaj sklo.

Dekoračné stĺp Páv – bez osvetlenia

26,24 
Vysoká dekorácie zdobená v štýle rezaného Papier na vrchole s misou, Ktory možné ľubovoľne osádzať či inak dozdobiť. V farbe bridlicová živého kovu, odolné Voči poveternostným vplyvom. < Materiál: kov. Rozmery: výška 71 cm, misa Ø 34 cm. Jedná sa o II.akosť, dekoráciám nefunguje osvetlenie. Možné nahradiť jedinou svetelným LED reťaze.

Vianočné vlak Nostalgia so svetlo a a zvukom, 47 dielov

21,53 
Ked sa rozbehne kolesá vianočného vláčik okolo stromcek, nebude to ľan detské oči, ktore sa rozžiaria. Každý bude obdivovať nádherné efekty: svetla, ktora svieti, zvuky vlaku, ktore sprevádza jazda. Sada obsahuje 47 dielov, Vrátane lokomotíva a trochu vozňov s mnohými pôvabnými detailov, kolesá, jedľa a signálne značky. Materiál: umelá hmota, kov Rozmery: vláčik: cca 63 x 5 x 7 cm, celková dĺžka koľajnice cca 9 METROV

Dekoratívna závesná guľa Lilli, 2 kusy

62,71 
Dekoratívne gule sú veľmi univerzálne. Vynímať sa budú na terase, balkóne alebo napríklad v altánku. Možno ich otvoriť a individuálne zdobiť či osvetliť. Vhodné aj pre kryté vonkajšie priestory.

Nástenná dekorácia Tosno

58,78 
Krásna netradičné dekorácie vyzerá Ako jemne strihaný z Papier. V kovových odtieňoch čiernej zlatej a tyrkysovej. Rozmer 90 x 60 cm. Vyrobené z kovu.

Nástenná dekorácia Borneo

70,16 
Krásne nástenné dekorácia Borneo je vyrobená z kovu a maľované v zlatých odtieňoch. Moze ho pripevniť na stenu vodorovne Alebo Zvislá. Rozmer 68 x 118 x 3,5 cm. Len pre Vnútorné použitím.

Lucerny Arana, 3 kusy

57,22 
Lucerny v krásnom jednoduchom prevedení z tmavého kovu (práškovaného železa) a skla. Vhodná dekorácia do interiéru. Šírka 13-22 cm, výška 30-53 cm.

Svietnik Varas, päťramenný, 50 cm

37,61 
Elegantný svietnik, ktory vytvorí výnimočné atmosféru v modernom i štýlovom interiérom. Materiál: leštený kov striebornej farby. Materiál: kov Rozmery: výška 26 cm.

Deko hodiny, modrošedá

21,53 
Stolové hodiny v tvare staraj televize s obrázkom auta pripomínajúcich starý poklad z pôdy. Dokonale sa hodí do interiéru priemyselného a vintage štýlu. Prevádzka na batérie 1AA

Stolové hodiny, čierne

21,53 
Stolové hodiny vzhlad staraj televize pripomínajúcich poklad z pôdy a vhodne doplní interiér industriálneho či vintage štýl či ozdobíme akýkoľvek kontrastný interier. Prevádzka na batérie 1AA (nie je Súčasti). Rozmery: 29 x 22 x 7 cm.

Svietnik Varas, trojramenný

14,86 
Elegantný svietnik, ktory vytvorí výnimočné atmosféru v modernom i štýlovom interiérom. Materiál: leštený kov striebornej farby. Materiál: kov striebornej farby Rozmery: výška 26 cm.

Nástenná dekorácia Jupiter

62,71 
3 rozmerná nástenná dekorácia je vhodná do akéhokoľvek moderného interiéru alebo do kancelárie. Zavesiť ju možno vertikálne alebo horizontálne. Každý kus je originál. Materiál: kov. Rozmery: 70 x 91 cm.

Fontánka s pitnou vodou pre vtáky liatinová

15,65 
Tato liatinová fontánka s pitnou vodou pre vtáky vo tvare listu so sediacim vtáčikom sa môže stať decentným prvkom vašej záhrady. Povrch je ozvláštnený umelou patinou zelenej farby. K dispozícii v dvoch mierne sa líšiacich typoch. Dodávame podľa skladových zásob.

Betónové hodiny

10,94 
Nástenné hodiny z pravého betónu sú výrazným prvkom, ktorý sa hodí najmä do moderného interiéru. Doplnené o zlatú a čiernu.

Sada sklenených svietnikov s podnosom, 5 dielov

10,16 
Ked svo domov milujete ... Romantický set obsahuje 4 sklenené svietnik, drevený podnos a ozdobné Kamienka.

Fontánka s pitnou vodou pre vtáky List, 2 ks

30,94 
Kvalitný liatinový zápich s náustkom pre vašich operených priateľov. V balení dostanete dva kusy. Jeden kus tak môžete využiť ako praktické kŕmidlo a druhý ako náustok. Motívy dodávané podľa skladových zásob.

Adventný kalendár Betlehem

18,00 
Tento adventný kalendár bude Prekrásny darček k nadchádzajúcemu adventu. Vytvorte si domáce Betlehem z 24 figúrok z umelého kameňa Vrátane Ježiškom v jasličkách. Súčasti je tiez chliev vyrobený z dreva, ktory jednoducho zložíte Vďaka zásuvnému systému. Každý deň nové prekvapenie - nová figúrky do Vášho Betlehemu a na Štedrý večer budem Všetci šťastní pospolu u Ježiškom v jasličkách. Rozmery: 10 x 13 x 26 cm; figúrky - cca 5 cm

Dekoračná Figúrka Laň

17,22 
Nežná laň ozdobí váš domov. Figúrka je detailne prepracovaná, ručne maľovaná s jemnou štruktúrou srsti. Materiál: umelý kameň. Rozmery: 26,5 x 9 x 28 cm.

Deko Figúrka Sŕňa

7,80 
Figúrka plachej srnky je detailne prepracovaná, ručne maľovaná s jemnou štruktúrou srsti. Vhodný darček pre milovníkov prírody. Materiál: umelý kameň. Rozmery: 16 x 6,5 x 12 cm.

Dračí hrad s osvetlením – 2 bočné diely

31,33 
Tiete dva diely hradu slúžte Predovšetkým na Rozšírenie Vášho dračieho hradu, ale mozem ich Použiť ai samostatne na Vytvorenie dvojdielne stavby. Každá časť je vybavená 2 svetelnými bodmi, každý s 5 LED. 6 hodinový časovač. Možno tiez Zavesiť. Materiál: umelý kameň Rozmery: 11,5 x 11 x 41 cm

Nástenná dekorácia Anjelské krídla, farba zlatá

62,71 
Vyzeraju tak majestátne ... a budem Zaručená ozdobou každého interiéru. Dve krídla v krásnej zlatej farbe s dokonalým tieňovaním zaujmú každého na prvý pohľad. Materiál: umelej živice Rozmery (vx š xh): 54 x 22 x 6 cm

Dekoračné stĺp Hviezdne alebo s LED osvetlením

58,78 
Nekonečné dekoračné možnosti po celý rok! Či už je jar, leto, jeseň Alebo zima - misa je ideálny pre mnoho nápadov: pre výsadbu a kreatívne dekorácie, podľa chuti a nálady a v súlade s ročným obdobím. Očarujúce pohled vnútri aj zvonka: stĺp z kovu v antracitovej farbe zdobia na vsetkych motív hviezd a mesiac. Hľa počas dňa je stĺp očarujúce dekoráciám pre balkón, terasu Alebo obývačka - vo večerných hodinách však odhalí svoju skutočný krásu. Ked zapnete teplé biele LED osvetlenie, vyžaruje teplo náladové svetlo cez dierovaný vzor. Vďaka PREVÁDZKY na batérie Moze stĺp ľubovoľne dekorovať, bez potreby elektrickej zásuvky. Stĺp vyrobený z kovu v antracitovej farbe, je odolný proti poveternostným vplyvom, odnímateľný dekoračné misa na rastliny a dekorácie s Ø 34 cm, štvorcová stĺp s rozmermi 62,5 x 22 x 22 cm na vsetkych 4 stranách s dierovaným motívom hviezd, na 2 stranách navyše mesiac, integrované osvetlenie s teplou bielou LED diódou, Vrátane 4 kolíkové na Upevnenie na podlahu, box na batérie odolný proti poveternostným vplyvom je decentne upevnený vnútri, vypínač ON / OFF na vonkajšej strane, s funkciám časovačom (6 hod).

Zvlhčovač Mačacia rodina

18,78 
Je to tak jednoduché: Naplňte keramické hrantíky vodou. Postavte je najlepsie na radiátor Alebo na parapet. Roztomilé Mačička nasajte z pórovitej keramiky vodu a vyparovaním rovnomerne šíri vlhkosť do okolia. To zajiš'tuje príjemná klíma a dobrý pocit. Okrem toho sa Mačacia rodinka vyznačuje originálnym dizajnom. Náš tip: tiez skvelé Ako osviežovač vzduchu! Dajte do vody ľan pár kvapiek vonného oleja (nie je Súčasti baleniami). zvlhčovač: nádoba na vodu z glazovanej keramiky mačka z pórovitej keramiky veľký povrch pre lepsie odparovaním

Adventný kalendár Drevené hlavolamy

27,41 
Deň čo deň vás adventnom obdobím prevedie nová logická hra. Za každými z 24 dverí sa skrýva iná hra na zručnosť a trpezlivosť vyrobená z dreva. Ako oddeliť prepletené drevené diely? Otáčaním, presúvaním Alebo vyťahovaním? Uvidíte: niektore hádanky sa zdajú byť neriešiteľné a ich Riešenie niekedy vyzerá Ako čarodejnícky trik. Tú je potrebne pevných nervovom a trpezlivosti! Ak si naozaj neviete rady, pomôžme vám priložený list s riesenie. 12 x prírodná farba, 12 x farebné Rozmery každý z nich približne 4,5 - 10 cm Rozmer kalendára: 46,5 x 35,5 x 3,5 cm. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Adventný kalendár Dračí Vianoce

39,18 
Adventný kalendár vo vzhlad Rozprávkové knihy. Táto obsahuje 24 okienok, pod ktorými sa ukrýva 24 šťastných dráčikov. Každý je vybavený malým doplnkom s Vianocne tematikou a spracovaný s dôrazom na detail. Navyše ŠÚ tiez Ručne maľované. Sú skvelí Ako darček, do zbierky ai Ako dekorácia. Materiál: umelý kameň Rozmery: výška cca 45 až 55 mm

Akumulátorové nožnice na trávu a krik 3,6 V

42,31 
Tiete záhradnícky nožnice ŠÚ pro záhradníčením proste nenahraditeľný. Či už chcete Tvarovo stromy, zastrihávať živé ploty Alebo okraja trávnikový: S Týmito Nožnice to zvládnete pohodlne a bez námahy. Akumulátorové nožnice na trávu a živý plot "2 v 1" je možné flexibilne a ŠÚ veľmi praktickou! Vďaka nastaviteľnej rukoväti Moze strihu na zemi, bez toho aby ste sa museli ohýbať, čo šetrí váš chrbát. Pri strihaní Kríková a živých plotov v strednej výškou stačí odňatý Rukov a nožnice Použiť Ako kompaktné ručné náradie. Li-Ion batéria 3,6 V, 1300 mAh (výdrž 30-40 minút) Šírka strihu Nožnice na trávu cca 7,6 cm Dĺžka strihu Nožnice na živý plot cca 12 cm nabíjačka Nastaviteľné rukoväte 50-85 cm

Umývadlo DIAMOND 16l obdlžnikové

5,00 
Rôzne farebné prevedenie, dodanie podla aktuálnej skladovej dostupnosti

Tescoma Hriankovač PRESIDENT

59,90 
Prečo mať obyčajný, keď môžete mať luxusný s nadštandardnými programami a funkciami. Predstavujeme prvotriedny domáci hriankovač PRESIDENT, ktorý patrí k

Orion Mlynček na mak

36,99 
Mlynček na mak potrebuje každá gazdinka na prípravu buchiet, koláčov, závinov. Tradične vyriešený kvalitný trecí mechanizmus mlynčeka dáva záruku jemne namletého maku. K stolu

ECG ESP 20301 White pákový kávovar, 1,25 l, biela

119,99 
Kvôli dobrej káve už nemusíte opúšťať teplo domova. Bez problémov si ju totiž zvládnete pripraviť sami. Patríte ku skutočným milovníkom

Tescoma Rýchlovarná kanvica PRESIDENT 1,7 l

159,00 
Tescoma vyvinula túto skvelú rýchlovarnú kanvicu President, ktorá na “dotyk” ohreje vodu na teploty 40, 80, 90, 95, alebo 100

Vigan Mammoth RV1LX Ryžovar s parákom 1 l, nerez

31,99 
Praktický hrniec na prípravu všetkých druhov ryže bez pripálenia a rozvarenia. Uvaríte v ňom až 700 gramov ryže, ktorá bude

Electrolux ESM3310 ručný šľahač s misou

55,99 
Moderný a praktický ručný šľahač s otočnou misou značky Electrolux si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Vďaka nemu pripravíte

Tescoma Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l, sivá

72,90 
Chcete si vziať smoothie so sebou do práce alebo na výlet a vychutnať si tzv. “Smoothie to go”? Nasaďte na

Clatronic AE 3532 odšťavovač

70,99 
Profesionálny automatický odšťavovač pre ľahkú výrobu ovocných a zeleninových džúsov bez nutnosti krájania. Plášť odšťavovača je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej

Orava Hriankovač Crispo, červená

31,99 
Hriankovač na dve hrianky Crisp je skvelým spotrebičom v domácnosti a zároveň krásnym dizajnovým doplnkom. S týmto pomocníkom máte postarané

Tescoma Stolný mixér PRESIDENT, 1,8 l

133,99 
Smoothie, pyré, ľadová triešť, ale aj koktaily alebo palacinkové cesto. Extra výkonný stolný mixér PRESIDENT s masívnou sklenenou nádobou s

Tescoma Tyčový mixér PRESIDENT, s príslušenstvom

92,90 
Výkonný tyčový mixér s nastaviteľnými otáčkami, pulzným mixovaním, mixovacou nádobou, sekacou nádobou a šľahacou metlou. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele

Concept SM3390 Fresh&Nutri multifunkčný mixér, 700 W + fľaše 2x 570 ml + 400 ml, čierna

66,99 
Praktická a výhodná sada smoothie mixéra, sekáčika a mlynčeka ušetrí miesto vo vašej kuchyni. Spodná časť tela spotrebiča je potiahnutá

KALORIK AS 1003R kovový krájač, červená

88,99 
Praktický kovový krájač sa stane nepostrádateľným pomocníkom vo vašej kuchyni. Na rovnomerné plátky zvládne nakrájať pečivo, syry i údeninu. Hrúbku

Clatronic FR 3649 fritéza

62,99 
Fritéza Clatronic FR 3649 s kapacitou 2,5 litra v nehrdzavejúcom prevedení je vhodná pre fritovanie napríklad hranoliek. Teplota sa nastavuje

Kalorik EM 1001 elektrický nôž, čierna

31,99 
S týmto elektrickým nožom pohodlne nakrájate pečivo i zmrznuté potraviny. Má dva vymeniteľné veľmi ostré nehrdzavejúce nože. Výborný na krájanie

ECG RZ19 Ryžovar

35,99 
Ryžovar je špeciálny hrniec na prípravu ryže. Objem tohto hrnca je 1,8 litra a možno v ňom naraz pripraviť 1,5

Sencor STM 3730SL-EUE3 kuchynský robot

109,99 
Spoločnosť Sencor predstavuje kuchynského robota STM 3730SL-EUE3. Pomocníka, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. S jeho pomocou môžete šľahať

Sencor SHB 5501CH-EUE3 tyčový mixér, sivá

79,99 
Tyčový mixér SHB 5501CHEUE3 je praktický pomocník, ktorý nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. S jeho pomocou môžete mixovať, šľahať, sekať

Banquet Fritéza AAF3501 teplovzdušná, 3,2 l

63,99 
Multifunkčná fritéza pre zdravšiu prípravu pokrmov než u klasických fritéz na olej. Fritéza je vhodná pre zdravé fritovanie s nízkym

Tescoma Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l, smotanová

72,90 
Chcete si vziať smoothie so sebou do práce alebo na výlet a vychutnať si tzv. “Smoothie to go”? Nasaďte na

Concept LO7026 odšťavovač Fresh, nerez

59,99 
Odšťavovač Concept vám umožní pripraviť naraz až 1 l čerstvej šťavy. Vďaka svojmu 7,2 cm veľkému plniacemu otvoru ušetríte veľa

Sencor SES 4050SS espresso pákové, nerez

151,99 
Pákový espresso kávovar od spoločnosti Sencor v prevedení nerezu a čiernej farby vám pripraví kvalitný aj chutnú kávu. Doprajte si

Concept RM3270 sekáčik potravin

35,99 
Sekáčik potravín Concept RM3270 je výborným pomocníkom na sekanie mäsa, ovocia, zeleniny alebo byliniek. Vďaka výkonnému 500 W motoru a

Sencor SES 4900SS espresso

145,99 
Pákový kávovar Sencor SES 4900SS sa postará o profesionálnu prípravu kávových nápojov vďaka silnému čerpadlu s tlakom 20 bar. Samotný