Spálňa

Veľký test matracov

Máte pocit, že už vaša posteľ nie je to, čo bývala? Bolí vás každý deň chrbát? Ťažko sa vám vstáva z postele? Vôbec neviete, prečo máte tieto bolesti?

Odpoveď je jednoduchá. Naša chrbtica sa namáha počas celého dňa. Nezáleží na tom, či sa práve nachádzame v práci, v posilovni alebo len tak popíjate kávu vo vašom obľúbenom podniku.

Stavce vašej chrbtice totiž pri každom jednom pohnutí menia svoju polohu a platničky v tom prípade fungujú ako ich tlmiče. Z toho dôvodu je nesmierne dôležité, aby sa vaša chrbica zregenerovala a nechala stavce a platničky dostatočne odpočinúť. Riešením sú preto zdravotné matrace.

Vyskúšajte si u odborníkov jednotlivé typy matracov a zistite, ktorý vám najviac vyhovuje.

Napriek tomu, že sme navštívili veľké množstvo predajní, najviac sme boli spokojní v spánkovom štúdiu Sleep4U, ktoré sa nachádza v Bratislave na Galvaniho 15. Okrem veľkého výberu a profesionálneho poradenstva sme natrafili aj na netradičné rozmery.

Vďaka odbornému poradenstvu sme nemuseli skúšať stovky matracov. Stačilo si vyskúšať iba pár kúskov a hneď sme mali víťaza. Vyskúšajte to aj vy a zistite, ktorý typ vyhovuje najviac vášmu telu.

Podobné príspevky